Meral Akşener'den KRT TV'ye tepki

İYİ Parti lideri Meral Akşener, KRT TV'de yayınlanan Şimdiki Zaman adlı program yayından kaldırılmasına tepki gösterdi. Barış Yarkadaş, Akşener'in kendisini aradığını söyledi.

Meral Akşener'den KRT TV'ye tepki
18 Mart 2022 - 17:19


KRT TV, Gürkan Hacır'ın sunduğu Şimdiki Zaman programını yayından kaldırıldı. 

Programın yayından kaldırılması sonrası İYİ Parti lideri Meral Akşener, gazeteci Barış Yarkadaş'ı arayarak programın kaldırılması nedeniyle KRT TV'ye tepki gösterdi.

Barış Yarkadaş şunları yazdı:  
"Az önce İYİ PARTİ Genel Başkanı Sn. Meral Akşener aradı ve KRT TV’de yayımlanan Şimdiki Zaman adlı programımızın yayından kaldırılmasından ötürü duyduğu üzüntüyü dile getirdi. Medyadaki az sayıda nitelikli programlardan biri olan Şimdiki Zaman’a son verilmesini şaşkınlıkla karşıladığını belirten Akşener, “Sizin şahsınızda programın yapımcısı Gürkan Hacır'a da dayanışma duygularımı iletiyorum” dedi.

Yazılarımızı Korkusuz Gazete'den takip ettiğini de belirten Akşener, “Hiçbir gazetecinin işsiz kalmasını kabul edemem. Herkes fikirlerini özgürce dile getirebilmelidir” ifadesini de kullandı.

İYİ Parti Genel Başkanı Sn. Meral Akşener’e duyarlılığı, nezaketi ve gösterdiği dayanışma için teşekkür ediyorum. Bu arada dayanışma duygularını ileten binlerce mesaja cevap veremediğim için de özür diliyorum."


YORUMLAR

  • 0 Yorum