Meral Akşener'den İsmail Kahraman'a tepki: "Ailesinin yarısı FETÖ'den kaçak!"

İYİ Parti lideri Meral Akşener, AKP'li eski TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın "Dindar bir anayasa olmalı, ilk 4 madde ise değişebilir" açıklamasına sert yanıt verdi. Akşener, "Ailesinin yarısı FETÖ'den kaçak. Kendisini hatırlatmak için de böyle eksantrik çıkışlardan uzak durmasında büyük fayda var" dedi.

Meral Akşener'den İsmail Kahraman'a tepki: "Ailesinin yarısı FETÖ'den kaçak!"
05 Ekim 2021 - 14:11 - Güncelleme: 05 Ekim 2021 - 19:33

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, sabah saatlerinde DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ı ziyaret etti. Görüşmenin ardından basın açıklaması yapan Meral Akşener, "Dindar bir anayasa olmalı, ilk 4 madde anayasaya konmamalı ve değişebilir" diyen İsmail Kahraman'a sert tepki gösterdi.

Akşener, "Bana FETÖ’cü demişti. Hep böyle oluyor. Sonuç olarak gördük ki ailesinin yarısı FETÖ’den kaçak. Dolayısıyla bu yaşlı arkadaşın evde oturup torunlarıyla ilgilenmesi ve onlara moral vermesinde büyük fayda var" dedi.

Akşener'in açıklamaları şöyle:
"Sayın Kahraman’ın açıklamaları yeni mi eski mi bilmiyorum. Ama hep eksantrik açıklaması olmuştur. Hep yaşına bağlamıştım. Kendisinin bir iftar sofrasında hem de rahmetli abimin arkadaşlarının yüzüne, Millet İttifakı içinde yer almamız sebebiyle şahsıma Meral Kılıçdaroğlu dediğini biliyoruz. Ona bir protesto eden bir açık mektup yazdığımda bana FETÖ’cü demişti.

İSMAİL KAHRAMAN EVDE OTURUP TORUNLARIYLA İLGİLENSİN
Hep böyle oluyor. Sonuç olarak gördük ki ailesinin yarısı FETÖ’den kaçak. Dolayısıyla bu yaşlı arkadaşın evde oturup torunlarıyla ilgilenmesi ve onlara moral vermesinde büyük fayda var. Kendisini hatırlatmak için de böyle eksantrik çıkışlardan uzak durmasında büyük fayda var."


YORUMLAR

  • 0 Yorum