Meme kanserini yenen Canan Ergüder'in yeni dizisi belli oldu

Nisan ayında meme kanserine yakalandığını açıklayan ve rol aldığı Menajerimi Ara dizisine veda etmek zorunda kalan Canan Ergüder, aylar sonra ekranlara geri dönüyor. Ergüder'in rol alacağı dizi belli oldu.

Meme kanserini yenen Canan Ergüder'in yeni dizisi belli oldu
22 Kasım 2021 - 14:21
Meme kanserini yenen oyuncu Canan Ergüder, ekranlara geri dönüyor. Ergüder, Show TV'de yayınlanması planlanan dizi ile yeniden ekranlarda olacak.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Show TV'de ekrana gelmesi planlanan dizi duygusal hikâyesiyle dikkat çekiyor. Anne ve çocuğun ölümsüz bağı üzerinden kurgulanan dizide dar gelirli bir ailenin 6 yaşındaki oğlu Kaan ve maddi durumu iyi olan başka bir ailenin 12 yaşındaki bilgisayar oyunu düşkünü oğlu Cem'in dramatik hikâyesi beyazcama taşınacak. İki çocuğun yolları tesadüfen kesişiyor ve ardından korkunç bir olay gerçekleşiyor.

CANAN ERGÜDER SETLERE DÖNÜYOR
Dizinin aynı zamanda anlatıcısı olan Pedagog Demet'ini Canan Ergüder canlandıracak. Meme kanserini yenen Ergüder böylece aylar sonra ilk kez sete dönecek.

Ayrıca Kaan'ın babası İlyas'ı da Timur Acar canlandıracak. Diğer önemli rolleri yani Kaan'ın annesi Melike, ablası Ceren, Cem'in annesi Zeynep, babası Tuğrul ile polis Sedat karakterlerini kimlerin canlandıracağı ise merak konusu...


YORUMLAR

  • 0 Yorum