Meme kanseri ile mücadele eden Canan Ergüder'den sağlık durumu hakkında paylaşım

Meme kanseri tedavisi gören oyuncu Canan Ergüder, sağlık durumu hakkında paylaşım yaptı. Ergüder, "Üçüncü kemoterapi bitti, daha var ama ben iyiyim" ifadelerini kullandı.

Meme kanseri ile mücadele eden Canan Ergüder'den sağlık durumu hakkında paylaşım
06 Mayıs 2021 - 15:10

Kısa zaman önce meme kanserine yakalandığını duyuran ve bu sebeple 'Menajerimi Ara' dizisinden de ayrılan oyuncu Canan Ergüder'den yeni bir paylaşım geldi. Ergüder, 3. kemoterapinin bittiğini ve her şeyin yolunda gittiğini belirtti.

Ergüder Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, "Soranınız çok. Küçük bir update vereyim dedim. 3. Kemo biter. Daha var ama ben iyiyim. Yeni saçsız halime ve saçlarıma alıştım. Her şey yolunda. Daha da başka tiplerimle ileride karşılaşırsınız diye düşünüyorum. Herkese sevgiler" ifadesini kullandı. NE OLMUŞTU?
Oyuncu Canan Ergüder, geçtiğimiz haftalarda meme kanserine yakalandığını açıklamıştı. Ergüder, bu açıklamasından kısa bir süre sonra da, tedavisine devam edebilmek için, başrollerinde yer aldığı 'Menajerimi Ara' dizisinden ayrılmıştı. Ünlü oyuncu, diziye veda ettiğini de duygusal bir mesajla duyurmuştu.


YORUMLAR

  • 0 Yorum