Melis Sütşurup'tan Mustafa Sandal'a: "Gelecekteki soyadım"

Melis Sütşurup ile nikah masasına oturmaya hazırlanan Mustafa Sandal, 52. yaşına girdi. Sevgilisinin doğum gününü kutlayan Sütşurup, Sandal'a, "İyi ki doğdun gelecekteki soyadım" sözleriyle seslendi.

Melis Sütşurup'tan Mustafa Sandal'a: "Gelecekteki soyadım"
12 Ocak 2022 - 13:03


2020’de ilişkilerine bir şans daha tanıyan popçu Mustafa Sandal ile Melis Sütşurup’un birlikteliği devam ediyor. Nikâh masasına oturmaya hazırlanan çiftten Sandal, dün 52. yaşına bastı. Melis Sütşurup da sevgilisinin doğum gününü Instagram hesabından yaptığı bir paylaşım ile kutladı. Sandal ile yer aldığı fotoğrafları slayt yapan Sütşurup romantik doğum günü kutlamasında şu ifadelere yer verdi:

“Belki benden önce birilerinin arabası vardı, belki kızlar çeyizini düzmüş seni bekliyordu, belki de suç sendeydi… Ama hepsi bizi bugünlere hazırladı Kito’m. Ben her zaman yanındayım, yüzün gülsün diye, huzurlu ol diye… İyi ki doğdun gelecekteki soyadım.”

Melis Sütşurup’un doğum günü mesajı kısa sürede büyük ilgi gördü. Bazı sosyal medya kullanıcıları mesajı abartılı bulurken bazıları da Sütşurup’a destek oldu.

MUSTAFA SANDAL’DAN TEŞEKKÜR
Sevgilisinin romantik paylaşımına Mustafa Sandal kayıtsız kalmadı. Popçu, Sütşurup’a şu mesajla cevap verdi: “Canım aşkım, sevgilim, en yakın dostum. Bana her an kattığın huzur ve mutluluğun tarifi o aşk dolu gözlerdeki bakışında gizli. Ve asıl ben sana teşekkür ediyorum o gözlerde yansımama olanak tanıdığın için…”

Bu yaz evlenecekleri konuşulan çift gazetecilerin “İddialar doğru mu?” sorusuna “Henüz tarih almadık ama hazırlıklara başladık” cevabını vermişti.


YORUMLAR

  • 0 Yorum