Melih Bulu liyakati unuttu: İslam Araştırmaları danışmanını, Boğaziçi Üniversitesi'nde 3 farklı göreve atadı!

Boğaziçi Üniversitesi'ne atanmasıyla tartışmaları ve tepkileri beraberinde getiren Melih Bulu, liyakati yok saydı. İslam Araştırmaları Kulübü Danışmanı Prof. Dr. Fazıl Önder Sönmez'i üniversitede 3 farklı göreve atadı. Görevlendirme okulun resmi internet sayfasında yer almasına rağmen duyuru yapılmadı.

Melih Bulu liyakati unuttu: İslam Araştırmaları danışmanını, Boğaziçi Üniversitesi'nde 3 farklı göreve atadı!
23 Mart 2021 - 12:21

Boğaziçi Üniversitesi'ne atanmasıyla tüm tepkileri çeken Melih Bulu, yaptığı atamalarla liyakati unuttuğunu gösterdi. İslam Araştırmaları Kulübü Danışmanı Prof. Dr. Fazıl Önder Sönmez, Boğaziçi Üniversitesi'ne hem Öğrenci İşleri Dekanı, Rektör Yardımcısı ve Burs Ofisi Koordinatörü olarak atandı. Görevlendirme okulun resmi internet sayfasında yer almasına rağmen duyuru yapılmadı.

Atamaya tepki gösteren öğrencilerden, "Bu atamanın ardından Fazıl Ö. Sönmez aynı anda hem dekan hem rektör yardımcısı hem de koordinatör oldu" açıklaması geldi.

"İlgili bilgi okulun resmi internet sitesinde yer almasına rağmen resmi bir duyuru yapılmadı" denilen açıklama şöyle:
"Boğaziçi Üniversitesi'nde İslam Araştırmaları kulübü danışman hocası Fazıl Ö. Sönmez, Öğrenci İşleri Dekanı olarak atandı. İlgili bilgi okulun resmi internet sitesinde yer almasına rağmen resmi bir duyuru yapılmadı. Bu atamanın ardından Fazıl Ö. Sönmez aynı anda hem dekan hem rektör yardımcısı hem de koordinatör oldu."


YORUMLAR

  • 0 Yorum