Melek Mosso ve Serkan Sağdıç'ın klip aşkı gerçek oldu, birlikte görüntülendiler

Şarkıcı Melek Mosso'nun klip aşkı gerçek oldu. Moss, Kirpiklerin şarkısının klibinde rol alan Serkan Sağdıç ile aşk yaşamaya başladı. İkili, önceki akşam bir mekanda dans ederken görüntülendi.

Melek Mosso ve Serkan Sağdıç'ın klip aşkı gerçek oldu, birlikte görüntülendiler
21 Aralık 2021 - 11:25


Şarkıcı Melek Mosso, önceki gece Kuruçeşme'de bir mekanda oyuncu sevgilisi Serkan Sağdıç ile ilk kez görüntülendi. Mosso'nun sevgilisini 'Kirpiklerin' adlı şarkısının klibinde oynadığı öğrenildi.

KLİPTE İKİ SEVGİLİYİ CANLANDIRDILAR
Aşklarını köşe bucak kaçarak yaşayan iki sevgili, eğlenceye çıktıkları gece objektiflerden kaçamadı.Melek Mosso, sevgilisini geçtiğimiz günlerde çıkardığı 'Kirpiklerin' şarkısının klibinde de oynatmıştı. Mosso ve Sağdıç çekilen klipte de iki sevgiliyi canlandırmıştı.

"NE KADAR ÇOK SEVERSEN O KADAR ÇOK NEFRET OLUR"
Aşka dair düşüncülerini gazeteci Arif Hür'e anlatan Melek Mosso, "Hiçbir aşk adil değildir. Hep bir taraf daha fazlasını ister ya da sürekli az verir. Önemli olan aşkı sevgiye dönüştürmektir. Bir adamı çılgınca veya ateşli bir şekilde sevmek yerine abini ve bir akrabanı sever gibi sevmeyi tercih ederim. Ne kadar çok seversen o kadar çok nefret olur. Nefret, aşkın hastalıklı hali gibi" demişti.


YORUMLAR

  • 0 Yorum