Mehmet Özhaseki: Anketlerde AKP açık ara önde

​​​​​​​AKP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, partisinin oy oranına ilişkin açıklama yaptı. Özhaseki, "Anketlerde AKP açık ara önde" dedi.

Mehmet Özhaseki: Anketlerde AKP açık ara önde
01 Kasım 2021 - 17:04
AKP'li yöneticiler oy oranlarının yüzde 40-42 civarında olduğunu açıklarken, parti içinden ilginç açıklamalar gelmeye devam ediyor. Süleyman Soylu'nun "CHP ile aramızda yüzde 15.5 fark var" demesinin ardından AKP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'den de açıklama geldi.

Özhaseki, "Yapılan anketlerde ‘kendinizi hangi partiye yakın görüyorsunuz?' sorusunda AK Parti açık ara önde” şeklinde konuştu.

Özhaseki, şu ifadeleri kullandı:
“Anketlerde gençlere soruyoruz; ‘Hayatta ne için mücadele edersiniz?’ ve vatan, millet, bayrak ve din gibi milli ve manevi değerler açık ara önde çıkıyor. Yapılan anketlerde ‘Kendinizi hangi partiye yakın görüyorsunuz?’ sorusunda AK Parti açık ara önde."

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • tuganay
    3 hafta önce
    Hangi anketlerde?Sarayin para verip yaptirdigi anketlerde mi?Bizde anketleri takip ediyoruz ama AKP acik ara ile önde degil.Osmanlida tarihciler vardi.Maas alir tarih yazardilar.Simdi Özhaseki'nin anketleride böyle,maasli anketciler anket yapiyor saray mutlu oluyor.O kadar kendinize güveniyorsaniz hemen sandigi kurun ve iktidar olun yine.Korkunuz neden?