Mehmet Ali Erbil'le ilgili şok sözler: Beni cinsel içerikli filme götürdü

Mehmet Ali Erbil'in kardeşi Yeşim Erbil, abisi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Erbil, "Annem abime 'Kardeşini sinemaya götür' dedi. Abim de beni yetişkin filme götürdü" dedi. Yeşim Erbil'in açıklamasına Mehmet Ali Erbil'in ne yanıt vereceği merak konusu oldu.

Mehmet Ali Erbil'le ilgili şok sözler: Beni cinsel içerikli filme götürdü
23 Mart 2022 - 12:40


Mehmet Ali Erbil'in cerrah olan ablası Prof. Dr. Yeşim Erbil, Yasemin Özçelik tarafından hazırlanan YouTube programına konuk oldu.

Yeşim Erbil, kardeşi Mehmet Ali Erbil hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Erbil, "Annem abime 'Kardeşini sinemaya götür' dedi. Abim de beni cinsel içerikli yetişkin filme götürdü" dedi.

Yeşim Erbil, "Eskiden Tan Sineması vardı. Orada yetişkin filmleri oynardı, seks filmi. Benim de canım sıkılmıştı. Annem de abime "Kardeşini sinemaya götürüver" dedi. Abim de beni o filme götürdü. Öyle bir film olduğunu biliyor muydu bilmiyorum. Filmde çıplak bedenler var. Ben de bakmıyormuş gibi yaptım, utanıyorum abimden. Sonra çıktık, sevinçle babama sinemaya gittiğimizi söyledim. Babam Tan Sineması'na gittiğimizi duyunca "Defol git" dedi. Beni yanından kovdu. İkizimizi de azarladı. O anımızı hiç unutamam" dedi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum