Mehmet Ali Erbil: Erdoğan'dan Allah razı olsun

Çarkıfelek yarışması ile yeniden ekranlara dönmeye hazırlanan Mehmet Ali Erbil, Sabah gazetesine röportaj verdi. Erbil röportajında, “Erdoğan’dan Allah razı olsun” ifadelerini kullandı. 

Mehmet Ali Erbil: Erdoğan'dan Allah razı olsun
10 Mayıs 2021 - 10:30
Mehmet Ali Erbil, hastalığı nedeniyle bir süredir ekranlardan uzaktı. Bu sürecin ardından yeniden ekranlara dönmeye hazırlanan ünlü sunucu, Sabah gazetesinden Tuba Kalçık’ın sorularını yanıtladı. 

Erbil verdiği röportaj da hastalığının etkilerinden bahsederek, “Hastalıkla birlikte Allah’a bağlandım, inancım kuvvetlendi. Yaşadığım her şeyi kader olarak görüyorum. Sık sık türbe ziyaretleri yapıyorum. Hacca gitmek istiyorum” dedi.

"CUMHURBAŞKANIMIZDAN ALLAH RAZI OLSUN"
Türkiye’nin sağlık sistemi ile ilgili konuşan Erbil, Erdoğan ve Fahrettin Koca’ya değinerek, “SSK'lıyım, devletime hizmet verdim. Devletim de bana sahip çıkıyor. İlaçlarımı karşılıyor. Allah devletimizden razı olsun, sağlık sistemimiz çok iyi. Los Angeles'ta hastalığım tetiklenince acile götürdüler beni. Acilde iki saat beklettiler, o sürede kendi kendime iyileştim. Yatıp kalkıp sağlık sistemimize teşekkür etmeliyiz. Cumhurbaşkanımızdan da, Sağlık Bakanımızdan da Allah razı olsun" diye konuştu.

ÇARKIFELEK GERİ DÖNÜYOR
Mehmet Ali Erbil hayranlarının yoğun isteği üzerine Çarkıfelek programı ile ekranlara yeniden döneceğini açıkladı. 

Erbil yaptığı açıklamada Kurban Bayramı’nı işaret ederek şu ifadeleri kullandı;
“Gözlemlediğim kadarıyla halkımızın eskisine oranla çok daha fazla gülmeye ihtiyacı var. Bir aksilik olmazsa haziran ayı gibi ya da Kurban Bayramı’nda, sürpriz bir kanalla sevenlerimle buluşmayı umut ediyorum”


YORUMLAR

  • 0 Yorum