Meclis'te yine yumruklar konuştu: CHP ve MHP'li vekiller birbirine girdi

TBMM Genel Kurulu'nda yine yumruklar konuştu. CHP ve MHP milletvekilleri arasında yaşanan gerginlik, bir süre sonra yumruklu kavgaya dönüştü.

Meclis'te yine yumruklar konuştu: CHP ve MHP'li vekiller birbirine girdi
05 Mart 2022 - 19:40


TBMM Genel Kurulu'nda CHP ve MHP milletvekilleri arasında gerginlik yaşandı. Gerginlik üzerine verilen arada MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, CHP Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel'e yumruk attı.

'Nükleer Düzenleme Kanunu Teklifi'ni görüşmek üzere toplanan Meclis'te milletvekillerinin konuşmaları devam ederken MHP Grup Başkanvekili Levent Bülbül, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in sataşma olmamasına rağmen AK Parti milletvekillerine sürekli cevap verdiğini söyleyerek tepki gösterdi.

Sözcü'nün haberine göre MHP'li Bülbül söz isteyerek, "Bıktık artık ya böyle bir şey olamaz. Size sataşma olmamasına rağmen sürekli cevap veriyorsunuz" dedi. Bunun üzerine MHP ve CHP milletvekilleri arasında tartışma çıktı.

Milletvekillerinin ayağa kalkması üzerine oturuma ara verildi. Verilen arada genel kurulda MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, CHP Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel'e yumruk attı. CHP'li Özel ve diğer milletvekilleri araya girerek Yılmaz'ı sakinleştirmeye çalıştı. CHP'li Cengiz Gökçel ise milletvekilleri tarafından genel kuruldan çıkarıldı.


YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Mert
  2 ay önce
  Halen bu ülkede ahlaksız ***ler AKP yandaşı, Recep Tayyip Erdoğan gibi birine Oy veriyor vermeye düşünüyorsa, karısını kızını da onun koynuna soksun bir gece yarısı. Şimdi bu söze üstüne alınanlar diyecekler ki, Namusuma dil uzatma. Ulan sizde namus olsa, siz namussuzlar neden bir başkasının geleceği ekmeği aşı huzuru ile oynarsınız? Böyle bir kafa hangi İslam’da yada bir başka dinde var? Adam herşeyi sattı yedi bitirdi batırdı elini yüzünü bulaştırdı, geldiğimiz nokta ortada içler acısı vahiö yetmedimi siz AKP’li bakar körler. Allah onların belasını versin ALLAHSIZ KAHPE PARTİ =AKP MİLLETİN hali işte bu---https://www.youtube.com/watch?v=iK6E4xql4oY-- Sizin nereniz Müslüman? Sizler Dinsiz İmansız Münafıklar Partisiniz. Daha bu Ülke Savaşa girmeden bu hale geldi. Savaşa girsek bu Milletin halini düşünmek bile beni ürkütüyor.
 • Mehmet Çakmak
  2 ay önce
  İşte yeni Türkiye ver mehteriiii