Masterchef'te kavga! Dilara ve Safanur birbirine girdi

tv8'de yayınlanan MasterChef Türkiye 2021'in 1 Aralık Çarşamba akşamı ekrana gelen bölümünde gergin anlar yaşandı. Kırmızı takımın yarışmacısı Safanur, tabağına karışan Dilara'ya "Elini süremezsin, delirtme beni" diye bağırdı. İki yarışmacının kavgası gündem oldu.

Masterchef'te kavga! Dilara ve Safanur birbirine girdi
02 Aralık 2021 - 13:07


Ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın jüri üyeliklerini yaptığı Masterchef'in yeni bölümde haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu ekrana geldi.

KIRMIZI TAKIM KARIŞTI!
MasterChef'te Kıbrıs mutfağına ait menü hazırlayan yarışmacılar, henüz oyunun başında büyük stres yaşadı.

Kırmızı takımda kaptan Eren ile diğer takım arkadaşı Mert arasında dikkat çeken bir diyalog yaşandı. Hamur katlamada sorun yaşayan Mert, serzenişte bulununca olaya Eren dahil oldu ve iki arasında tansiyon bir anda yükseldi.

DİLARA VE SAFANUR KAVGASI!
Yarışmacılar birbirlerine de bağlı oldukları için bir hayli zorlu şartlar altında tabaklarını hazırlamaya çalıştı. Verilen sürenin bitmesine yakın, kırmızı takım yarışmacılarından Dilara ile Safanur arasında tansiyon bir hayli yükseldi.

Safanur, tabağına karıştığını iddia ettiği Dilara'ya sert çıktı. Safanur, "Dilara yapma, karışma. Sen neyi zorluyorsun? Ben senin tabağına gelip elimi sürüyor muyum? Delirtme beni" diye bağırdı.

Dilara ise bu tepki karşısında "Uzatma Safanur sürerim, git benden uzaklaş" yanıtını verdi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum