Masterchef Pelin'in sevgilisi kim? Pelin Zaman kimdir?

MasterChef Türkiye yarışmacısı Pelin Zaman'ın şarkıcı Gökhan Akar ile sevgili olduğu ortaya çıktı. Zaman'la sosyal medya hesabından fotoğrafını paylaşan Akar, "Kalbimin ta en içi" notunu düştü.

Masterchef Pelin'in sevgilisi kim? Pelin Zaman kimdir?
04 Kasım 2021 - 10:34

TV8 ekranlarunda yayınlanan ve jüri üyeliğini Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun yaptığı MasterChef Türkiye'de yarışmacı Pelin Zaman'ın, şarkıcı Gökhan Akar ile sevgili olduğu ortaya çıktı.

"GÖNLÜMÜN ŞAMPİYONU"
Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Pelin Zaman'ın şarkıcı Gökhan Akar ile aşk yaşadığı ortaya çıktı. Sosyal medya hesabından takipçilerinden gelen soruları yanıtlayan Gökhan Akar, "Pelin Zaman neyin oluyor?" sorusuna sevgilisiyle fotoğrafını paylaşarak "Gönlümün MasterChef Türkiye şampiyonu. Kalbimin ta en içi" cevabını verdi.

Akar, fotoğrafına kendi "Ruh Eşi" şarkısını da ekledi.

PELİN ZAMAN KİMDİR?
33 yaşındaki Pelin Zaman, havalimanında yolcu hizmetleri memuru olarak görev yaptı. İşletme mezunu olan Pelin Zaman, 2 yıl aşçılık eğitimi aldı. Dünya mutfağına oldukça ilgili olan yarışmacı, hünerlerini MasterChef Türkiye'de sergilemeye devam ediyor.


YORUMLAR

  • 0 Yorum