MasterChef kurgu mu? Tunahan Ak'tan Acun Ilıcalı'yı kızdıracak şok hamle!

MasterChef Türkiye'deki tavırlarıyla dikkat çekmesine rağmen kısa sürede elenen Tunahan Ak'tan Acun Ilıcalı'yı kızdıracak bir hamle geldi. Ak, sosyal medyada MasterChef'in kurgu olduğunu öne süren bir paylaşımı beğendi.

MasterChef kurgu mu? Tunahan Ak'tan Acun Ilıcalı'yı kızdıracak şok hamle!
19 Kasım 2021 - 10:29
Jüri koltuğunda Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın oturduğu yarışma programı Masterchef Türkiye her yönüyle konuşulmaya devam ediyor.

MasterChef Türkiye'de bu sezon sempatik tavırlarıyla dikkat çekmesine rağmen sonraki haftalarda yarışmaya veda eden Tunahan Ak'tan çok konuşulacak bir hamle geldi. Ak, sosyal medyada programın kurgu olduğunu öne süren bir paylaşımı beğendi. Ak'ın bu hareketi, sosyal medya kullanıcıları tarafından fark edildi.

Ak, Masterchef Türkiye'nin kurgu olduğunu, yarışmaya tekrar katılan Görkem Demiral ve Azize Polat'ın bu senaryonun bir parçası olduğunu iddia eden bir paylaşımı beğenerek gösterdi.

TUNAHAN AK KİMDİR?
Masterchef Türkiye 2021'de yarışan Tunahan Ak, 19 yaşında. Aşçılık lisesi mezunu olan Tunahan Ak, Bolu'da 4 sene yatılı okuduğunu ve 1,5 senedir Kadıköy'de çikolata imalathanesinde çalıştığını söyledi.

Hayatında bir değişiklik olması adında yarışmaya katıldığını belirten Tunahan Ak, MasterChef Türkiye'ye katılmanın da iyi bir fırsat olduğunu söylemişti. Tunahan Ak, 19 Eylül'de yarışmaya veda etmişti.


YORUMLAR

  • 0 Yorum