MasterChef jüri üyesi Somer Sivrioğlu'ndan şaşırtan cinsellik itirafı

Yeni sezonu önümüzdeki haftalarda başlayacak olan 'MasterChef Türkiye' yarışmasının jüri üyelerinden Somer Sivrioğlu, cinsellik itirafıyla gündem oldu.

MasterChef jüri üyesi Somer Sivrioğlu'ndan şaşırtan cinsellik itirafı
22 Haziran 2022 - 17:45


Tv8'in sevilen yarışması MasterChef'in üç jüri üyesinden biri olan Somer Sivrioğlu, katıldığı bir programda yaptığı çarpıcı açıklamalarla gündeme bomba gibi düştü.

Önümüzdeki haftalarda yeni sezonu başlayacak olan MasterChef yarışmasının jürisi Sivrioğlu, "Yemek benim için büyük bir tutku. Yemek yapmak ruhumu besliyor. Doğru yemek insana müthiş bir haz verir. İyi yemek yaparsan, iyi sekse faydası olur" dedi.

'Şöhret hayatında neleri değiştirdi?' sorusuna ise şu cevabı verdi:
“Şöhret olduğum için mutluyum. Geniş çevrelerin beğenisini ve sevgisini kazanmak çok değerli. Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya da seviliyor. Ancak magazin figürü olacak biri değilim.”

MASTERCHEF'E KONUK OLMAK İSTEMİŞ...
Geçtiğimiz yıl bir programa konuk olan ünlü şef, MasterChef'e nasıl şef olduğunu anlatmıştı:

"Avustralya'da yaşıyordum ama Türkiye'den de kopamıyordum. Gastronomi turları düzenliyordum sık sık.  'MasterChef başlıyor' diye bir yazı gördüm sosyal medyada... Arkadaşıma 'MasterChef başlıyormuş, sen tanırsın Acun abinin ekibini, bir söylesene misafir şef olarak alsınlar böylece en azından burada bir MasterChef yaparım hem güzel bir hatıra olur hem de bunu Avustralya'da pazarlarım' dedim...”


loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum