MasterChef Araz kimle evli, eşi kim? MasterChef Araz'ın eşi ünlü voleybolcu Ecem Alıcı çıktı

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye'ye sonradan dahil olan ve performansıyla kısa sürede dikkat çeken Araz Aknam'ın voleybolcu Ecem Alıcı ile evli olduğu ortaya çıktı.

MasterChef Araz kimle evli, eşi kim? MasterChef Araz'ın eşi ünlü voleybolcu Ecem Alıcı çıktı
25 Kasım 2021 - 16:23 - Güncelleme: 25 Kasım 2021 - 16:26

Masterchef Türkiye 2021 ana kadrosunda dahil olmak için mücadele eden Araz Aknam'ın özel hayatı da yarışmaya dahil olmasıyla gündem oldu. Araz Aknam'ın, voleybolcu Ecem Alıcı ile evli olduğu öğrenildi.

GALATASARAY'DA FORMA GİYMİŞ
Profesyonel olarak voleybol oynayan Ecem Alıcı, bir dönem Galatasaray Voleybol Takımı forması da giymiş. Ecem Alıcı şimdilerde ise Sarıyer Belediyespor takımında oynuyor. Çift, haziran ayında dünyaevine girdi.

Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanan çiftin pozları da kısa sürede gündem oldu.
Araz Aknam, İran'ın Başkenti Tahran'da 26 Temmuz 1990 günü dünyaya gelmiştir. Babası İran Azerisi olan Araz'ın annesi Türk'tür. Tam adı, Araz Aghnami Aknam'dır. İran'da dünyaya gelen Araz, 6 yaşına kadar burada yaşayıp eğitim için İstanbul'a gelmiştir. Üniversiteden mezun olduktan sonra 2012 yılında Amerika'ya taşınmıştır. Araz, iyi derece İngilizce, Türkçe, Farsça ve Azerice bilmektedir. Türk Milli Amerikan Futbol Takımı'nda 90 numaralı formayı giydi. MasterChef 2021 kadrosuna yedeklerden giren Araz, voleybolcu Ece Alıcı ile evlidir.


YORUMLAR

  • 0 Yorum