Manisa'da eski eşinin bıçaklı saldırısına uğrayan kadını müşteriler kurtardı

Manisa'nın Soma ilçesinde 3 çocuk annesi İ.Ç., 3 ay önce boşandığı eski eşi T.Ç. tarafından bir kafede bardak ve meyve bıçağıyla saldırıya uğradı. İ.Ç., müşterilerin müdahalesi sayesinde kurtulurken, müşterileri de darp edip kaçan saldırgan gözaltına alındı.

Manisa'da eski eşinin bıçaklı saldırısına uğrayan kadını müşteriler kurtardı
29 Haziran 2021 - 10:58
Manisa'nın Soma ilçesinde bir kafede eski eşinin başında bardak kıran, sonra da servis bıçağıyla saldıran erkeğe, arka masada bulunan müşteriler müdahale etti. Müşterileri de darp eden saldırgan yakalanarak gözaltına alındı.

Olay, Manisa'nın Soma ilçesi Atatürk Mahallesi'nde bulunan bir kafede meydana geldi. 3 çocuk annesi İ.Ç., 3 ay önce boşandığı eski eşi T.Ç., tarafından saldırıya uğradı. Masadaki bardağı kadının kafasında kıran saldırgan, daha sonra servis bıçağıyla defalarca eşine vurdu.

Olay esnasında arka masada bulunan müşteriler, saldırgana müdahale ederek durdurmaya çalıştı. Gözü dönen T.Ç., olaya müdahale eden 2 müşteriyi de darp ederek kaçtı.

Yaşanan olayın ardından olay yerine gelen polis ekipleri kaçan T.Ç.'nin yakalanması için çalışma başlattı. T.Ç., kısa süre sonra yakalanarak gözaltına alındı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum