Mahmut Tuncer'in kızı Gizem Tuncer isyan etti: Hiç unutulmayacak mı

Mahmut Tuncer'in kızı Gizem Tuncer, tv8 ekranlarında yayınlanan '2. Sayfa' programına konuk oldu. Geçen yıl zayıflayan Tuncer, kiloluyken çekilen fotoğrafının tekrar tekrar gündeme gelmesine tepki gösterdi.

Mahmut Tuncer'in kızı Gizem Tuncer isyan etti: Hiç unutulmayacak mı
31 Aralık 2021 - 16:49


Daha önce “Lahmacun ve halaya bayılırım. Bunlar kıroluksa, en az babam kadar kıroyum” açıklamasıyla gündeme gelen Mahmut Tuncer’in popçu kızı Gizem Tuncer, şimdilerde ise fiziksel değişimiyle adından söz ettiriyor.

40 KİLO ZAYIFLADI​​​
Geçtiğimiz yıl 40 kilo verdiğini açıklayan Mahmut Tuncer’in kızı Gizem, “40 kilo verdim, 90 kilodan 50'ye düştüm. Şeyda Coşkun ile çalıştım. Duygusal yiyiciydim. Sıkıntı yaşadığımda ne varsa yiyordum. Buzdolabıyla sosyalleşiyordum. Restoranda tıka basa yiyordum, başka şeyler yiyebilmek için kusuyordum, yeniden sipariş veriyordum. Babam çok üzülüyordu" demişti.

Tuncer, sözlerine; Mağazada etek deniyordum. Kapanmadı ve cart diye yırtıldı. Denize giremezsin, şort giyemezsin. Bir kadın için çok incitici. Annemi aradım, "Çok çirkinim, hiç kimsem yok gibi hissediyorum" diye ciğerim sökülene kadar ağladım" şeklinde devam etmişti.

"HAYATIMDA KİMSE YOK"
Şimdilerde 36 beden olan ve zaman zaman yayınladığı iddialı pozlarıyla adından söz ettiren Tuncer, bugün 'Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa' programına konuk oldu. Hayatında kimse olmadığını açıklayan Tuncer, zekanın kendisi için çok önemli olduğunu ifade etti.

O FOTOĞRAFA İSYAN ETTİ
Ardından bir sürü dövmesi olduğundan bahseden Tuncer, kilolu olduğu dönem çekilen bir fotoğrafının ekrana verildiğini görünce isyan etti. Tuncer, "Bu fotoğraf hiç unutlmayacak mı? Bunu sürekli gösterirseniz sevgilim olmaz. Fotoğrafta Kıbrıs'taydık, o gün tüm masayı yedim" dedi.

 


YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Erkan kut
    3 hafta önce
    Bir Urfalı olarak utanç duydum hele bak koskoca Urfalı Mahmut Tuncer in kızının dekolteli resimlerine Vay ki ne vay