Mahmut Tuncer, Armağan Çağlayan'dan da para aldı, ne yaptığını açıkladı

Konuk olduğu programlarda sunuculardan para alan Mahmut Tuncer, Armağan Çağlayan'dan da 20 lira aldı. Çağlayan, topladığı paraları ne yaptığını açıkladı.

Mahmut Tuncer, Armağan Çağlayan'dan da para aldı, ne yaptığını açıkladı
21 Mayıs 2022 - 10:31


Türkücü Mahmut Tuncer, Armağan Çağlayan'ın YouTube kanalında yayınlanan Dur Bi Dinle isimli programına konuk oldu.

Katıldığı her programın sunucularından para alan Tuncer, Çağlayan'dan da almayı ihmal etmedi. Tuncer, "Burada çıkar mı? Bir 20 lira alırım" diyerek Çağlayan'dan para istedi. Çağlayan'dan aldığı parayı kendi paralarının arasına koymadan saklayacağını belirten Tuncer, parayı ihtiyaç sahibi birine vereceğini sözlerine ekledi

Mahmut Tuncer, Çağlayan'ın "Parayı çok mu seviyorsunuz?" sorusuna "Parayı sevmiyorum da, insanlara sevdirmeye çalışıyorum. Parayı sevmeyen var mı hayatta? Bir tek parayı piyasada itler sevmez. İtin önüne parayı at yemez yanıtını verdi.

ALDIĞI PARAYI NE YAPTIĞINI AÇIKLADI
Aldığı paraları geri vermediğinden bahseden Tuncer, "Para konusunda Azrail gibiyim. Azrail aldığı canı nasıl geri vermiyorsa, ben de aldığım parayı geri vermiyorum. Para insanlar için yaşama amacı. Ama biz aldığımız parayı kenara koyarız. Bir yerde bir yardıma ihtiyacı olan biri olduğu zaman ne kadar birikmişse bakıp yardım ediyoruz" diyerek aldığı paraları yardım amaçlı kullandığını söyledi.


loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum