Lüks eşyalarını satışa çıkaran Şeyma Subaşı'ndan açıklama: Neden sattığını duyurdu

Mısırlı sevgilisinden ayrıldıktan sonra Türkiye'ye dönen Şeyma Subaşı'nın para kazanmak için kendisine gelen lüks hediyeleri sattığı iddia edilmişti. Subaşı, eşyalarını neden satışa çıkardığına ilişkin açıklama yaptı.

Lüks eşyalarını satışa çıkaran Şeyma Subaşı'ndan açıklama: Neden sattığını duyurdu
20 Nisan 2022 - 14:52


Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile ABD'de yaşayan ve evlilik kararı alan Şeyma Subaşı, ani bir kararla ayrılmıştı. Türkiye'ye dönen Subaşı'nın para kazanmak için kendisine gelen lüks hediyeleri sattığı iddia edildi.

Ekonomik olarak zorlandığı öne sürülen Subaşı'dan açıklama geldi. Şeyma Subaşı, "Eşyaları sokak hayvanları yararına satışa çıkardım. Şahsi bir çıkarım olmadı" dedi.

Şeyma Subaşı, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:
"Bugün hakkımda çıkan yeni bir yalan haberle uyanmışken bu vesileyle sizlerle güzel bir haberi paylaşmak istedim. Yarın, şimdiye kadar yaptığımız gibi kendi kıyafetlerimden seçtiğim parçaları sokak hayvanları yararına satışa çıkarmak üzere hesabıma yükleyeceğiz.

Benim bugüne kadar şahsi eşyalarımdan hiçbirini kendi çıkarım uğruna satmak gibi bir düşüncem hiç olmadı. Allah da hiçbir zaman bu duruma düşürmesin. Son yıllarda almanın değil paylaşmanın daha değerli olduğunu dünyamızı daha yaşanılabilir bir hale getirmek için sürdürülebilirliği ön plana çıkarmak gerektiğini her seferinde dile getiriyorum. Yani keşke herkes bize verilen bu güzel aklı 'daha faydalı ne yapabilirim' diye düşünerek kullansa. Her neyse, yalan haberinizin zamanlaması için ayrıca teşekkürler."

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum