Konserde seyircisinin yüzüne idrarını yapan Sophia Urista, ilk kez konuştu!

ABD'de verdikleri konser sırasında bir seyircinin yüzüne idrarını yapan Sophia Urista, dünyanın en çok konuşulanları arasına girmişti. Urista, idrarını yaptığı görüntüler hakkında ilk kez konuştu.

Konserde seyircisinin yüzüne idrarını yapan Sophia Urista, ilk kez konuştu!
17 Kasım 2021 - 12:09

Brass Against adlı müzik grubunun solisti Sophia Urista, ABD'nin Florida eyaletinde düzenlenen konserde, binlerce kişinin önünde soyunmuş ve yere uzanan hayranının yüzüne idrarını yapmıştı.

Dünyanın en çok konuşulanları arasına giren bu olayın ardından Sophia Urista ilk kez konuştu. Urista, özür mesajı yayınlayarak "Müzikte ve sahnede her zaman sınırları zorladım. O gece sınırları çok zorlamıştım" dedi.

"PERFORMANSIM HAKKINDA KONUŞMAK İSTİYORUM"
Urista, sosyal medya üzerinden yayınladığı mesajda "Selam millet. Daytona'daki Rockville metal festivalindeki performansım hakkında konuşmak istiyorum. Müzikte ve sahnede her zaman sınırları zorladım. O gece sınırları çok fazla zorlamıştım. Ailemi, grubumu, hayranlarımı her şeyden çok seviyorum ve yaptığım şeyden bazılarının incindiğini veya gücendiğinin farkındayım. Onlardan özür dilerim ve onları incitmek istemediğimi bilmelerini istiyorum." ifadelerini kullandı.

'Kalp kıran bir sanatçı olmadığını' belirten Urista, 'her zaman müziğe öncelik vermek istediğini' de sözlerine ekledi. Şarkıcı, ayrıca hayranlarına sevgi ve desteklerinden ötürü teşekkür etti.

NELER OLMUŞTU?


YORUMLAR

 • 7 Yorum
 • Firdevs
  2 hafta önce
  Bu nasıl bir fantezidir? Ahlaksızlık!
 • Cubic Blender
  2 hafta önce
  Yapan mutlu yapılan mutlu bakış açısı ile bakanların psikoloğu gitmesini öneriyorum. Orası bir sahne toplu bir alan bunun olmasını isleyen seyircilere bir saygısızlıktır. adam sahneye izinsiz çıktığı için üzerine işeyebilir ama bunu seyircilerin önünde yapması büyük saygısızlık.
 • Goren goz
  2 hafta önce
  Bilip bilmeden yargılamayın insanları.iki tarafta hacet gideriyor aslında gorebilene.kadinin içinden gelmis çağırmış adamı yatirmis.adam memnun olmasa altına yatarmi kadinin adamım ne kadar mutlu olduğunu gormuyormusunuz. Bu olaydaki en üzücü şey kadının pişmanlık açıklaması yapması.keske bu olay grubun ritüeli haline gelseydi yazık..ne diyeyim
 • Ahmet kuru
  2 hafta önce
  Bence bu tip hacet giderme olayları sıklaştırilsın devlet büyükleri bu konuda adım atmalı ayrıca tuvaletlerede gerek olmadıgının bir örnegı bu olsa gerek adam zaten idrarın yarısını içti ne sarıyo be bre
 • Ayşe Öztürk
  2 hafta önce
  İğreçsin. Terbiyesizsin.
 • Cahil coban
  2 hafta önce
  Cok guzel harika hahaha
 • Pislik
  2 hafta önce
  Allah belanın versin diyeceğim de böyle iğrenclik