Kobra Murat'ın gençlik fotoğrafı görenleri şaşkına çevirdi

Sosyal medyada Kobra Murat olarak tanınan müzisyen Murat Divandiler'in gençlik fotoğrafı görenleri şaşırttı. Kobra Murat'ın eşiyle olan fotoğrafı gündem oldu.

Kobra Murat'ın gençlik fotoğrafı görenleri şaşkına çevirdi
05 Nisan 2022 - 15:15


Sosyal medyada Kobra Murat olarak ünlenen ve İstanbul Balat'taki yaşam tarzıyla da dikkat çeken Murat Divandiler gündemden düşmüyor.

Geçtiğimiz aylarda Armağan Çağlayan'a özel açıklamalar yapan Kobra Murat, servetiyle şaşırtmıştı. "Emekliliğim yok, evlerim var. Kira gelirim var, onlar da çocuklarımın. İki tane daha evim, iki dükkanım var. Yaşlanırsam ben yine çorbayı kazanırım. Ben işten gocunmam ya da dükkanımda kostüm dikerim. Bulurum yani parayı..." diyen Kobra Murat, "Gecekonduda doğdum. En büyük zenginliği, mutluluğu yaşadım. Şimdi her şeyimiz var." açıklamasıyla uzun süre konuşulmuştu.

GENÇLİK FOTOĞRAFLARI GÜNDEM OLDU
3 çocuk babası olan Kobra Murat'ın gençlik yıllarında çekilen fotoğrafları ise görenleri adeta şoke etti.

Eşi ile yıllar önce verdiği pozları ortaya çıkan Kobra Murat'ın değişimi ise ise şaşkına çevirdi. Kullanıcılar, "Bu Kobra Murat olmaz", "İnanmıyorum kesinlikle bu Kobra değil" gibi yorumlarda bulundu.

Öte yandan geçtiğimiz yıllarda eşi Emine'ye yazdığı şiiri okuyan Kobra Murat, bir anda kafasındaki peruğu çıkararak izleyenleri şaşırtmıştı. Doğal haliyle kalan Kobra Murat, peruğu çıkardıktan sonra oynamaya devam etmişti.


YORUMLAR

  • 0 Yorum