Kibariye'nin saçını yaptırdığı işletme: "Dükkanı kapattırdılar 4 bin 200 liramızı da ödemediler"

Eşi Ali Küçükbalçık ile birlikte Kadıköy'de kaynak saç yapan bir kuaföre giden sanatçı Kibariye, 3 saat süren işlem sonrası aldığı hizmetin bedeli olan 4 bin 200 lira tutarındaki borcunu ödemeden dükkandan ayrıldığı iddia ediliyor.

Kibariye'nin saçını yaptırdığı işletme: "Dükkanı kapattırdılar 4 bin 200 liramızı da ödemediler"
14 Ekim 2021 - 00:31
Ödeme alamayan iş yeri sahipleri ise Kibariye’nin danışmanı ile iletişime geçerek, ödeme yapılmasını talep edince araya Kibariye’nin eşi Ali Küçükbalçık girdi. Küçükbalçık bu tutarı ödemeyeceklerini belirterek, telefonu kapattı ve işletme sahiplerinin numarasını engelledi.

Şarkıcı Kibariye ile ilgili bomba iddia! İşlem yaptırdığı kuaförüne borcunu ödemediMagazin
Bugün 2. Sayfa programına bağlanan işletme yöneticisi Kemal Bamdelen yaşananları canlı yayında anlattı:

Kibariye hanım geldi, saçlarını yaptıracağını söyledi, biz de yaptık. Buradan mutlu bir şekilde ayrıldı. Bunu kendisi de söylüyor. Parayı vermeden gittiler. Burada bir arkadaş bıraktılar rehin olarak. Dükkanda 4-5 saat durup parayı ödemediler. Ali bey ‘parayı medya danışmanıma verdim’ dedi. Medya danışmanına sordum ‘kimse para vermedi’ dedi. ‘Biri yalan söylüyor ama hanginiz’ deyip Ali beyi tekrar aradım.'BUNU REKLAM KARŞILIĞI YAPALIM'
"Ali Bey ‘4200 TL değil de bunu reklam karşılığı yapalım’ teklifinde bulundu. Ben de ‘en başından söyledim size böyle bir çalışmamız yok. Bizim böyle bir reklama da ihtiyacımız yok’ cevabını verdim. ‘O zaman yarısını vereyim’ dedi. Ben de kendilerini medyaya vereceğimi söyledim. Bence bu olaylardan Kibariye hanımın haberi yoktu sonradan öğrenmiş olabilir."

EŞİ ORGANİZE ETTİ, ZARARIMIZ DAHA BÜYÜK
"Bu işleri organize den eşi Ali beydir. Bu olay duyulduktan sonra çok sayıda mağdur ulaştı. Çok problem yaşamışlar. Biz Kibariye hanım için dükkanı 5-6 saat kapattık. Mağduriyetimizin giderilmesini istiyoruz."

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • murat murat
    5 gün önce
    Kibariyenin eşi bayrağı indiremeyeceksiniz ,ezanları susturamayacaksınız diye bağırsaymış