Kenan İmirzalıoğlu ekranlara geri dönüyor! Kenan İmirzalıoğlu'nun yeni dizisi ne?

3 yıldır televizyon dizilerinde yer almayan ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, yeni bir projeyle ekranlara dönmeye karar verdi. İmirzalıoğlu, en son 2018 yılında "Mehmet: Bir Cihan Fatihi" dizisinde yer almıştı.

Kenan İmirzalıoğlu ekranlara geri dönüyor! Kenan İmirzalıoğlu'nun yeni dizisi ne?
24 Ağustos 2021 - 13:59

"Ezel", "Deli Yürek" gibi bir döneme damga vuran dizilerde yer alan ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, 2018 yılından beri televizyon dizilerinde rol almıyordu. Kenan İmirzalıoğlu, uzun bir sürenin ardından ekranlara dönme kararı aldı.

Son dönemde "Kim Milyoner Olmak İster" sunuculuğunu üstlenen Kenan İmirzalıoğlu, hayranlarını heyecanlandıran bir projeyle yeniden seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.  TRT’de başlayacak "Mahsusa Trablus" dizisi, yeni sezonda ekranlarda olacak.

"KUŞÇUBAŞI EŞREF" KARAKTERİ
"Mahsusa Trablus" projesi, gerçek bir ajan hikayesini konu edinecek. Ana karakterleri Mustafa Kemal Atatürk, Enver Paşa ve Zenci Musa olacak olan dizi, yeni sezon yapımları arasında yer alacak. İmirzalıoğlu ise dizide 'Kuşçubaşı Eşref' karakterine hayat verecek.

SENERYO VE HİKAYEDEN ETKİLENDİ
Medya Radar'ın haberine göre, Kenan İmirzalıoğlu’nun birçok teklif gelmesine rağmen hiçbir projeyi kabul etmediği, Mahsusa Trablus"un senaryo ve hikayesinden çok etkilendiği öğrenildi. Çekimlerinin Tunus, Türkiye ve Cezayir’de gerçekleşeceği dizi, Ekim ayının sonunda sete çıkacak. Yapımcı Raif İnan ve Uğur Veli’nin katkılarıyla TRT ekranlarında seyirciyle buluşacak olan dizide, tarihin en önemli sivil direniş örgütlenmesi işlenecek.


    YORUMLAR

    • 0 Yorum