Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Kaçış planı" videosunu yayınlayan 4 kanala RTÜK'ten ceza!

RTÜK, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la ilgili iddialarının yer aldığı "Kaçış planı" videosunu yayınlayan Tele1, KRT, Flash TV ve Halk TV’ye ceza verdi.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Kaçış planı" videosunu yayınlayan 4 kanala RTÜK'ten ceza!
30 Mayıs 2022 - 13:49


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 24 Mayıs günü yayınladığı "Kaçış planı" videosuna RTÜK'ten ceza geldi.

Kemal Kılıçdaroğlu, videoda “Bir vakıf kurduruyorlar Amerika’da. Paravan bir vakıf. Başına bir Amerikan vatandaşını koyuyorlar. Ama vakfın asıl yönetimi, Erdoğan ailesi üyelerine ait” iddiasında bulunmuştu.

RTÜK, bu açıklamayı yayınlayan Tele1, KRT, Flash TV ve Halk TV'ye oyçokluğuyla tavandan bir önceki aydaki gelirinin yüzde 3’ü kadar para cezası verdi.


loading...

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Mert
  4 hafta önce
  Müslüman olupta Türk milleti kadar Putperest kancik orospu kahpe bir Millet yok. Zira sokakta her bir erkeğe bedenini satarak, orospuluk yapan, uçkuruyla namussuzluk yaptığı için ona namussuz diyen namussuz ***lerden, çok daha namuslu haysiyetli ve onurlu kadınlar olduğunu söyleyebilirim. Zira orospu dedikleri bir kadının, tek kendi bedenini satarak kendine zarar verdiği açık. Ancak ben Müslümanım deyipte 85 Milyon Müslümanın hakkını yiyenlerden kim başka *** orospu kaltak kancık olabilir? ´´´´´´https://www.youtube.com/watch?v=KQxM1Rfu1KQ´´´´´´
 • Mert
  4 hafta önce
  TAMAM tamamda, Hz. Muhammed bile bu kadar dil dökmedi 23 Yıl peygamberlik süresünce ebu cehil'e, ebu sufyan'a, amcası ebu leheb'e karşı. Muhalefet 20 yılda sürekli vak vak vak vak vak vak konuştu. Peki Hz. Muhammed ne yaptı dediğinizi duyar gibiyim? Eyleme geçti bey efendiler eyleme geçti...