Kemal Kılıçdaroğlu, Erdoğan'a böyle seslendi: Ey gözleri Biden'a gülen Şahsım!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bu sabah peş peşe gelen zamların ardından açıklama yaptı. Erdoğan'a seslenen Kılıçdaroğlu, "Ey gözleri Biden’a gülen Şahsım; milletimizin dertlerinden tümden habersizsin. Ne zaman bu ülke ile ilgilenmeyi düşünüyorsun?" diye sordu.

Kemal Kılıçdaroğlu, Erdoğan'a böyle seslendi: Ey gözleri Biden'a gülen Şahsım!
01 Kasım 2021 - 12:55

Kasım ayına girilmesiyle birlikte peş peşe zamlar gelmeye devam etti. Bu sabah gelen zamların ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.

Kılıçdaroğlu, "Zamlar durmuyor. Ekim'de 93 kuruş zamlanan LPG'ye 48 kuruş daha zam yolda. Doğalgaza %48 zam yapıp, yükü sanayiye yıktılar. Biliyorlar ki sanayici bunu ürünlere yansıtmaya mecbur. Sonra gelsin marketlere yaptıkları gibi, sanayicilere de karalamalar. Herkes suçlu, bunlar ak kaşık" ifadelerini kullandı.

"EY GÖZLERİ BIDEN'A GÜLEN ŞAHSIM!"
Kemal Kılıçdaroğlu, paylaşımının devamında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, ABD Başkanı Joe Biden ile gerçekleştirdiği görüşmeye göndermede bulundu. Kılıçdaroğlu, "Ey gözleri Biden’a gülen Şahsım; milletimizin dertlerinden tümden habersizsin. Ne zaman bu ülke ile ilgilenmeyi düşünüyorsun? Yüzün bu ülkenin evlatlarına hiç gülmeyecek mi?" diye sordu.


YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Mert
  4 hafta önce
  Eyyyy SGK'ya batıran Recep Tayyip Erdoğan. Demek ki Kemal Kılıçdaroğlu değilmiş, asıl SGK'ya sen batırdın sen. https://www.milligazete.com.tr/haber/8091586/sgkya-butceden-280-milyar-lira-aktarilacak
 • Mert
  4 hafta önce
  Allah aşkına bir Allah'ın kulu çıksın bana buradan cevap versin. https://www.sozcu.com.tr/2021/dunya/financial-timestan-kapsamli-erdogan-analizi-akp-icinden-dikkat-ceken-yorum-6741255/ Allah bu milleti açlığa sefalete terk etmeyecek de kimi? Yoksa Cenneten kovduğu Şeytan'a mı? Veya O'nun; 99 İsminden biri, El-Muzill, zillete düşürecek, hor ve hakir kılacak, rezil ve perişan edecek???