Karabük'te sigara parasını vermek istemeyen yabancı uyruklu şahıs kasiyere böyle saldırdı

Karabük Üniversitesi'ndeki Suriyeli eğlencisinde çıkan görüntüler tartışılırken yine Karabük'te ortaya çıkan bir görüntü dikkat çekti. Karabük Üniversitesi'nde öğrenci olduğu öğrenilen bir şahıs, marketten aldığı sigaranın yarı parasını ödeme isteği kabul edilmeyince kasiyere saldırdı o anlar böyle kayıtlara geçti.

Karabük'te sigara parasını vermek istemeyen yabancı uyruklu şahıs kasiyere böyle saldırdı
22 Mart 2022 - 23:51 - Güncelleme: 23 Mart 2022 - 00:06


Karabük'te yerel yayın yapan MedyaKarabük.com'un haberine göre yabancı uyruklu üniversite öğrencisi yarı ücretini verip sigara almak isteğini kabul etmeyen market çalışanına saldırdı. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, Yüzüncü Yıl Mahallesi’ndeki bir markette meydana geldi. Yabancı uyruklu üniversite öğrencisi iddiaya göre yarı ücretini verip sigara almak istedi. Market çalışanı bunu kabul etmeyince tartışma çıktı.

Tartışmanın büyümesi üzerine yabancı uyruklu öğrenci market çalışanına saldırdı. Müşterilerin ayıramadığı kavga bir süre sonra kendiliğinden sona erdi. İhbar üzerine gelen polis ekipleri yabancı uyruklu öğrenciyi polis merkezine, elinden yaralanan market çalışanı ise hastaneye kaldırıldı. Güvenlik kamerasına yansıyan kavgayla ilgili soruşturma başlatıldı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum