Kaan Urgancıoğlu alkol aldı, basın mensuplarıyla tartıştı

Yargı dizisinde Savcı Ilgaz karakterini canlandıran Kaan Urgancıoğlu, bir mekandan alkollü olarak ayrıldı. Ünlü oyuncu, yanına gelen muhabirlerle konuşmak istemeyip tartıştı. Urgancıoğlu'nun menajeri duruma müdahale etti.

 Kaan Urgancıoğlu alkol aldı, basın mensuplarıyla tartıştı
03 Aralık 2021 - 12:05


Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinin başrol oyuncusu Kaan Urgancıoğlu, önceki akşam menajerleriyle bir mekanda yemek yedi. Yemekte alkol tüketen oyuncu, mekan çıkışı kendisini bekleyen basın mensuplarını görünce gerildi.

"ALKOL KULLANDIM, SİZİNLE KONUŞMAYACAĞIM"
TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programında yer alan habere göre, yanına gelerek soru sorulmasından rahatsız olan Kaan Urgancıoğlu, "Arkadaşlar gecenin bu saatinde konuşmayacağım. 2 saattir bizi beklediğinizi biliyorum. Alkol kullandım, sizinle de konuşmayacağım. Menajerlerimle birlikte yemek yemeğe geldim. Teşekkür ediyorum. Bir şey soracaksan da sabah sorarsın. Bu saatte hiçbir şey soramazsın bana" dedi.

GERİLİM ARTTI
Basın mensuplarının ısrarı üzerine iyice sinirlenen Urgancıoğlu, görnütü alan kamerayı tutunca araya menajeri girdi. Tartışma sonrası kendisine sorular soran muhabirin adını ve çalıştığı kurumun adını öğrenen oyuncu, hiçbir şey söylemeden uzaklaştı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum