Johnny Depp'ten şaşırtan açıklama: "Amber Heard yatağa dışkısını yaptı"

Oyuncu Johnny Depp ve eski eşi Amber Heard arasındaki dava gündemdeki yerini koruyor. Yeni belge ve görüntülerin ortaya çıktığı davada Johnny Depp şaşırtan bir açıklamada bulundu.

Johnny Depp'ten şaşırtan açıklama: "Amber Heard yatağa dışkısını yaptı"
26 Nisan 2022 - 14:48


Amerikalı aktör Johnny Depp, eski eşi oyuncu Amber Heard'e karşı açtığı 50 milyon dolarlık karalama davasında her geçen gün yeni gelişmeler gün yüzüne çıkıyor. 

Son olarak Heard'ün bir makyaj markası tarafından ifşa edilmesi ve yalanının ortaya çıkmasıyla yeni bir dönemeçe giren dava, Depp'in şaşırtan açıklamalarıyla gündemde bomba etkisi yarattı.

Johnny Depp, eski eşi Amber Heard'ün yatakta dışkı bıraktığını iddia etti. Depp, devamlı şiddete uğradığını ve Amber Heard'ün kariyerine engel olunduğunu öne sürdü.

DIŞKISINI YATAĞA BIRAKTI
Johnny Depp, son verdiği ifadelerden birinde Amber Heard’ün evli oldukları bir dönem yataklarına dışkı bıraktığını açıkladı.

Oyuncu Johnny Depp’in iddialarına göre, Amber Heard’ün Coachella Müzik Festivali’ne katıldığı dönemde evlerine giden güvenlik görevlisi Sean Bett, Depp’e bazı rahatsız edici görüntüler gönderdi. Amber Heard evde yokken gidip eşyalarını almak isteyen Johnny Depp, güvenlik görevlisinin “Bence gelmeniz için iyi bir zaman değil” ifadesinin nedenini anladı.

"Absürt, iğrenç ve korkunç bazı haberler aldım ve fotoğrafı görünce sorunun ne olduğunu anladım” diyen oyuncu, yataklarının resmini görünce şok geçirdiğini ifade etti. Yatağın kendisine ait olan tarafında insan dışkısı gören Johnny Depp, yaşadığı durumun garipliği karşısında gülmekten kendini alamadığını da sözlerine ekledi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum