İYİ Parti kurucularından Vedat Yenerer istifa etti

İYİ Parti’nin kurucuları arasında yer alan Vedat Yenerer, sosyal medya hesabından açıklama yaparak partiden istifa ettiğini duyurdu. Yenerer, "Şu andan itibaren İyi Parti ile hiçbir bağım kalmamıştır" dedi.

İYİ Parti kurucularından Vedat Yenerer istifa etti
17 Ocak 2022 - 10:07


 

İYİ Parti’nin kurucularından Vedat Yenerer, sosyal medya hesabından açıklama yaparak İYİ Parti'den ayrıldığını duyurdu.

Vedat Yenerer, İYİ Parti’de TBMM Grup danışmanlığı görevinin resmi olarak 21 Aralık 2021 tarihinde sonlandırılmasına karşın, kendisine hala bu durumun tebliğ edilmediğini öğrendiğini bildirdi.

Yenerer şu ifadeleri kullandı:
"Art arda görevlerime son verilmesi ve parti tarafından bunun tebliğ edilmemiş olması normal değil, açık bir tavırdır. Varsın olsun, ben doğruları söylemekten vazgeçmeyeceğim. “Kirli” siyaset yapanların olduğu bir ortamda temiz kaldığım için kendimle gurur duyuyorum.

Son olarak, İyi Parti’de umutla kalmış, sahada çalışan çok değerli vatanseverlere ve Türk milliyetçilerini saygıyla selamlıyorum. Sosyal medyada beni takip eden İyi Partili arkadaşlarımın sayfamdan ayrılmalarına hoşgörüyle bakacağım.

Şu andan itibaren İyi Parti ile hiçbir bağım kalmamıştır. Bana söyleyecek sözü olanlar sosyal medya sayfalarından yazmasın. Kendilerini ekranlara davet ediyorum. Kim haklı kim haksız millet karar versin..

Vatanım ve milletim için çalışmaya kaldığım yerden devam edeceğime hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Çünkü ben, Mavi Gözlü Bozkurdumuz, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Türk milletinin ölene kadar askeriyim… Kamuoyuna saygıyla duyurulur"


YORUMLAR

  • 0 Yorum