İstanbul'un çeşitli noktalarında gündeme oturan görüntüler: "Türk yok"

Ramazan bayramının birinci gününde İstanbul'un çeşitli noktalarında çekilen görüntüler sosyal medyanın gündemine oturdu

İstanbul'un çeşitli noktalarında gündeme oturan görüntüler: "Türk yok"
02 Mayıs 2022 - 21:20 - Güncelleme: 02 Mayıs 2022 - 21:39


İstanbul'da Kadıköy Moda Sahili, Yenikapı Sahili ve Şirinevler'de Ramazan bayramının birinci gününde çekilen görüntüler dikkat çekti.

MODA SAHİLİ
Moda'da yabancı uyruklu kişilerin eğlenceleri sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına girdi. Çekim yapan vatandaş "Bir tane Türk bile yok" sözleriyle şaşkınlığını gizleyemedi.Bir başka görüntünün adresi ise Yenikapı Sahili oldu. Sahil şeridinde onlarca yabancı uyruklunun dans edip eğlendiği anlar kameralara yansıdı.
ŞİRİNEVLER'DE ARAPLAR
İstanbul Şirinevler'de çekilen görüntü ise sosyal medyada gündeme oturdu. Meriç sokakta Arap giysisi olarak bilinen Kandura giymiş yabancı uyrukluların görüntüleri dikkat çekti.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • rcep
  2 hafta önce
  allah belanızı versin
 • Okuyucu
  3 hafta önce
  Türkiye'de al sana bölünme. Kendi ülkemizde biz yabancı olduk. Birgün gelecek kendi ülkemizde bizi istemeyecekler ve gitmek zorunda burakilacağız. Çok uzak değil buda olacak. Bizi bu hale getirenler bu manzarayı gormuyormu? Görüyor? Ama sessiz kalıyor. Kendi halkının huzurunu değil mültecilerin huzurunu düşünüyorlar. Elbet vizede sıra gelecek bizde huzuru sandıkta arayacağız az daha sabır
 • Adem atak
  3 hafta önce
  Türkiye bir açık ceza evi elini kolunu sallayarak geliyor türkiye bu halle getirdiler huzur kalmadi işleri hep yallan