İstanbul'da dehşete düşüren olay: Sevgilisiyle tartışan Dursun Karslıoğlu kendini vurdu

İstanbul Çağlayan'da 2 sevgilinin kavgası dehşetle bitti. 34 yaşındaki Dursun Karslıoğlu'nun "Kendimi vururum bak" sözlerine sevgilisi "vuramazsın" yanıtı verdi. Karslıoğlu, silahla başına ateş ederek yaşamına son verdi. Sevgilisi ise otobüse binerek olay yerinden uzaklaştı.

İstanbul'da dehşete düşüren olay: Sevgilisiyle tartışan Dursun Karslıoğlu kendini vurdu
01 Aralık 2021 - 20:52


İstanbul Çağlayan'da dehşete düşüren bir olay meydana geldi. E-5 Karayolu'ndaki otobüs duraklarında birbiriyle tartışan 2 sevgilinin kavgasında kan döküldü.

34 yaşındaki Dursun Karslıoğlu, Çağlayan'daki otobüs durağında sevgilisiyle tartışmaya başladı. Saat 15.00 sıralarında meydana gelen olayda Karslıoğlu, silahla kendisini başından vurdu. Sevgilisi ise otobüse binerek olay yerinden uzaklaştı. Karslıoğlu'nun cansız bedenini durakta gören vatandaşlar ise şaşkına döndü.

Olaya şahit olan bir vatandaş ise ", “Kadın 'vuramazsın', o da 'vururum' dedi. Bu şekilde tartıştılar sonra adam kendini vurdu” dedi. Vatandaşların ihbarı sonrasında çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

Yapılan incelemeler sonucunda kadının Karslıoğlu hakkında daha önce Emniyet'e şikayette bulunduğu ortaya çıktı. Olayla ilgili emniyet güçleri inceleme başlattı.

Olay yeri inceleme ekipleri ve Cumhuriyet savcısının incelemelerinin ardından cenaze Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum