İstanbul'da bu 5 ilçede oturanlar dikkat! Sular kesilecek

İBB iştiraki İSKİ, yarın (8 Mart) Kağıthane Terfi Merkezi’nde bakım ve onarım çalışması olacağından dolayı 5 ilçede 5 saatlik su kesintisi yaşanacağını açıkladı.

İstanbul'da bu 5 ilçede oturanlar dikkat! Sular kesilecek
07 Mart 2022 - 10:44


İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki İSKİ, Beşiktaş, Beyoğlu, Eyüpsultan, Kağıthane ve Şişli ilçelerinde 8 Mart'ta 5 saatlik su kesintisi yaşanacağını duyurdu.

İSKİ'den yapılan açıklama şöyle:
"Kağıthane Terfi Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle; 8 Mart 2022 Salı günü 10:00 ile 15:00 saatleri arasında 5 saat süreyle aşağıda belirtilen bölgelere su verilemeyecektir.

Su Alamayacak Bölgeler
Kağıthane İlçesiEmniyetevler, Gültepe, Gürsel, Hamidiye, Harmantepe, Hürriyet, M.Akif Ersoy, Merkez, Nurtepe, Ortabayır Seyrantepe, Sultan Selim, Şirintepe, Talatpaşa, Telsizler, Yahya Kemal, Yeşilce, Çağlayan ve Çeliktepe Mahalleleri.

Eyüpsultan İlçesi:  Alibeyköy, Göktürk, Güzeltepe, Mimar Sinan ve Mithat Paşa Mahalleleri.

Beyoğlu İlçesi: Bostan, Bülbül, Cihangir, Fetihtepe, Gümüşsuyu, Hacı Ahmet Halıcıoğlu, Hüseyinağa, Kaptanpaşa, Katip Mustafa Keçeci Piri, Kılıç Ali Paşa, Kocatepe, Kulaksız, Piri Paşa, Sütlüce, Çukur, Örnektepe ve Şehit Muhtar Mahalleleri.

Beşiktaş İlçesi: Muradiye ve Vişnezade Mahalleleri.

Şişli İlçesi: 19 Mayıs, Bozkurt, Cumhuriyet, Duatepe, Ergenekon, Feriköy, Fulya, Gülbahar, Halaskargazi, Halide Edip, Hürriyet, Kuştepe, Mecidiyeköy, Merkez, Meşrutiyet, Paşa, İnönü ve İzzetpaşa Mahalleleri."​​​​​​


YORUMLAR

  • 0 Yorum