İşitme Engelliler Federasyonu'nda engelli gence şiddet uygulandı!

Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu As Başkanı olan Faruk Demir’in engelli bir genci dövdüğüne dair görüntüler ortaya çıktı.

İşitme Engelliler Federasyonu'nda engelli gence şiddet uygulandı!
14 Nisan 2021 - 16:12 - Güncelleme: 14 Nisan 2021 - 16:43
Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu As Başkanı Faruk Demir’in işitme engelli bir kişiyi darp ettiğine ilişkin görüntüler yayımlandı. Demir’in geçtiğimiz günlerde yine işitme engelli genci darp etmekten tutuklanan Fırat Kaya adlı kişiyle çekilmiş fotoğrafları ortaya çıkmıştı.

Ankaragazetecisi’nden Alican Uludağ’ın haberine göre, ‘Fırat Delikanlı’ ismini kullanan Fırat Kaya’nın işitme engelli bir genci döverek sosyal medyada paylaşmasının ardından ortaya çıkan bu yeni görüntülerin İstanbul’da çekildiği belirtiliyor. Görüntülere göre, kendisi de işitme engelli olan Faruk Demir, kalabalık bir odada bir kişiyi darp ediyor. Demir’in yanında bulunan bazı kişiler de bu engelli vatandaşa yumruk atıyor.

Kaya ve Demir’in birlikte çekildiği bazı fotoğraflar ise dikkat çekiyor. Fırat Kaya’nın darp ettiği bir gencin, telefonla görüştüğü Faruk Demir’e başparmağıyla ‘tamam’ işareti yapması soru işaretlerine neden oldu.

İşte o görüntüler:

YORUMLAR

  • 0 Yorum