İrem Derici konserinde ortalık karıştı, biber gazıyla müdahale edildi!

İrem Derici'nin İstanbul Sultangazi'deki konserinde iki grup arasında kavga çıktı. Polis biber gazıyla müdahale ederken, konser yarıda kaldı. İrem Derici'den açıklama geldi.

İrem Derici konserinde ortalık karıştı, biber gazıyla müdahale edildi!
15 Mayıs 2022 - 09:40 - Güncelleme: 15 Mayıs 2022 - 12:40


Şarkıcı İrem Derici, dün akşam İstanbul Sultangazi'de bulunan bir alışveriş merkezinde sahne aldı.

Konser sırasında iki grup arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Çıkan tartışma kısa sürede yerini kavgaya bıraktı.

BİBER GAZLI MÜDAHALE
Kavga esnasında bazı kişiler demir bariyerleri yerinden çıkartarak, karşı taraftakilere fırlattı. Polis ekipleri, tarafları ayırmak için biber gazı kullandı. Olayda bir kişi hafif şekilde yaralanırken, arbede sırasında bayılanların olduğu belirtildi.

"KORKUNÇ BİR HAL ALDI"
Sosyal medya hesabından konser anına ilişkin görüntü paylaşan İrem Derici, yaşanan olayla ilgili açıklama yaptı. Derici, "Çok çok üzgünüm. Bu kadar büyülü bi’ enerjiyle başlayan, inanılmaz geçen bir konser, iki grubun birbirine girmesiyle korkunç bir hal aldı. En az Sultangazi halkı da benim kadar üzgün ve olanlardan bi’ haber. Tek dileğim herkesin sağ salim evine ulaşmış olması. En yakın zamanda canım ciğerim Sultangazim ile tekrar bi’ araya gelmek için gün sayıyorum. Lütfen kendinize dikkat edin" dedi.

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum