iPhone 14'ün piyasaya çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu

Apple hayranlarının merakla beklediği iPhone 14'ün tanıtım tarihi belli oldu. Apple, yeni cihazını Eylül ayında tanıtacak.

iPhone 14'ün piyasaya çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu
18 Mayıs 2022 - 14:17


Teknoloji devi Apple, iPhone 14 ile ilgili çalışmalarını hızlandırdı. Yaptığı sızıntı bilgilerle ün kazanan iDropNews,  iPhone 14’ün tanıtım tarihini duyurdu.

APPLE, IPHONE 14’Ü 13 EYLÜL’DE TANITIYOR
ShiftDelete'in haberine göre; daha önce elde edilen sızıntı bilgilerle teknik özellikleri belli olmaya başladı. Öte yandan Apple, eylül ayında olması beklenen etkinliğinde değişikliğe gitmedi.

2022’deki Apple Eylül Etkinliği’nin tarihi belli oldu. iPhone 14’ün de tanıtılacağı etkinlik 13 Eylül’de gerçekleştirilecek.

FİYATLAR NASIL OLACAK?
Akıllı telefon ile ilgili sızıntı bilgiler gelmeye devam ederken geçen hafta da olası fiyat aralığı da belli oldu. Apple analisti Chris Casso’ya göre iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max fiyatlarının sırasıyla bin 99 dolar ve bin 199 dolar civarında olacak.

Türkiye'ye ise durumun nasıl yansıyacağı merak konusu.
 
loading...

YORUMLAR

 • 6 Yorum
 • Atatürkçü
  3 hafta önce
  Icine etti rte ülkenin. Artik gitsin uyan ey Türkiye uyan. Hersey ama hersey pahalı. 1 telefon al 2 telefon rte cebine. 1 araba alsan 2 araba rte cebine. Yeter artık. Uyan uyan. Salak olma *** olma cahil olma artık. Gönder gitsin.
 • Cezlis
  4 hafta önce
  Erdogan erdogan erdogan ????????????
 • Tk
  1 ay önce
  Rezillik, neden bu ülkede insanların teknolojiye ulaşmasını imkansız hale getiriyorsunuz eyyyy bizi yönetenler, tamam kur yükseldi, fakat sizde alınan vergiyi çok cüzzi hale getirinde insanlar daha kolay ulaşabilsin teknolojiye
 • Düşünceli
  1 ay önce
  Biz neden aynı fiyata alamıyoruz ki değerini ödüyoruz zaten KDV neyse ÖTV nedir ya
 • Selim
  1 ay önce
  Artık bir araba parası öderiz telefona tayyip sayesinde
 • Sait görgülü
  1 ay önce
  Nasıl olacak ki 50 bin TL