İktidar medyasının hedef gösterdiği Burcu Biricik'ten açıklama!

Kontrol altına alınamayan yangınların daha fazla büyümemesi için sosyal medyada başlatılan “Help Turkey” kampanyasına destek veren ünlü oyuncular, iktidar medyası tarafından hedef gösterilmişti. Hedef gösterilen oyuncular arasında yer alan Burcu Bircik’ten açıklama geldi. 

İktidar medyasının hedef gösterdiği Burcu Biricik'ten açıklama!
06 Ağustos 2021 - 10:18
Türk vatandaşları, 28 Temmuz tarihinden beri art arda çıkan ve kontrol altına alınamayan orman yangınları için sosyal medya üzerinden “Help Turkey” mesajları paylaştı. Ünlü oyunculardan da destek gören kampanya, yandaş basının hedefi oldu.

Aralarında Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah, Emre Kınay, Şevval Sam, Burcu Biricik, Murat Boz, Hazal Kaya ve Fazıl Say’ın da bulunduğu yandaş basının hedef gösterici haberine Burcu Biricik, tepki gösterdi. 

Camdaki Kız dizisiyle ekranlarda yer alan Biricik, kendisinin de aralarında bulunduğu hedef gösterme haberine sessiz kalmadı.

Biricik, "İtham edildiğim şeyin tersine ben vatanına aşık, sırf bu yüzden tek bir canın dahi canı yanmasın, tek bir güzelliği bozulmasın diye çabalayan ve elinden geldiğince yardım etmeye çalışan bir vatandaşım. Umarım küçük de olsa bölgedeki birinin bir ihtiyacına, bir ağaca, bir hayvana dokunmuştur" açıklamasını yaptı.

İşte iktidar medyasının o haberi;


Burcu Biricik'in açıklaması;

YORUMLAR

  • 0 Yorum