Hüseyin Baş'tan 4 siyasi parti liderine NFT'li kongre daveti

Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Hüseyin Baş, 20 Mart'taki 8. Olağan Büyük Kongre'ye AKP, CHP, MHP ve İYİ Parti Genel Başkanlarını davet etti. Baş, liderlere NFT'li davet gönderdi.

Hüseyin Baş'tan 4 siyasi parti liderine NFT'li kongre daveti
17 Mart 2022 - 17:13


20 Mart Pazar günü Ankara Kapalı Spor Salonu’nda yapılacak 8. Olağan Büyük Kongreye hazırlanan Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) sıra dışı bir uygulamaya imza attı. BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş siyasi parti liderlerine, Twitter profil resimlerini, bir NFT yaparak davetiye ekinde gönderdi.

Hüseyin Baş, bu NFT’leri,  AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye gönderdi. Profil resimlerini dijital sanat eserine dönüştürdü

Hüseyin Baş, 4 lidere gönderdiği davetiyeye şu notu düştü; 
“Dijital varlıklarımızın belki de gerçek varlıklarımız kadar önemli bir hal almaya başladığı günümüz dünyasında, sizlerin tercihi olan Twitter profil fotoğrafınızı dijital bir sanat eserine dönüştürüp size hediye olarak sunmak istedim. Dijital kütüphanenize bir anı olarak gönderdiğim bu NFT eserini umarım beğenir ve benden bir hatıra olarak saklarsınız. Saygılarımı sunarım.”

Baş, davetiye metninde şu ifadeleri kullandı:
“Güzel ülkemizin birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğu bir dönemden geçtiği aşikardır. Umuyoruz ki partimizin 8. Olağan Büyük Kongresi de bu birlik ve beraberliğin bir nişanesi olması adına ülkemiz için bir umut olacaktır. Bu vesile ile siz kıymetli büyüğümüzü de bu özel günümüzde aramızda görmekten onur, mutluluk ve şeref duyacağımızı bildirir, sağlık ve afiyetler dilerim.


YORUMLAR

  • 0 Yorum