Hülya Avşar, lüks restoranın arka kapısından çıkarken yakalandı: "Hiç yapmam böyle şeyler ama..."

"Gerekirse simit yenecek" sözleriyle gündem olan Hülya Avşar, İstanbul Etiler'de lüks bir restoranın arka kapısından çıkarken yakalandı. Avşar, "Hiç yapmam böyle şeyler ama 'Arkadan çıkaralım' diye rica ettiler" dedi.

Hülya Avşar, lüks restoranın arka kapısından çıkarken yakalandı: "Hiç yapmam böyle şeyler ama..."
19 Ocak 2022 - 13:21


Şarkıcı Hülya Avşar, dolar kurundaki sert yükselişin ardından ekonomiye ilişkin yaptığı açıklamada "Gerekirse simit yenecek ama bugünler atlatılacak" demişti. Avşar, tepki çeken açıklamasının ardından "Sözlerimin arkasındayım" demişti.

Zaman zaman açıklamaları gündeme gelen Hülya Avşar, İstanbul Etiler'deki lüks bir restoranın arka kapısından çıkarken yakalandı. 

Karşısında muhabirleri görünce şaşkınlığını gizleyemeyen Avşar, "Neden arka kapıdan kaçtınız?" sorusuna "Vallahi ben de anlamadım. Hiç yapmam böyle şeyler ama mekan görevlileri, 'Sizi arkadan çıkaralım.' deyince ben de, 'Tamam' dedim" diye yanıt verdi.

SEZEN AKSU AÇIKLAMASI
Otomobilinin gelmesi ile birlikte hızlıca direksiyon başına geçen Avşar, Sezen Aksu'nun yeni şarkısındaki, "Selam söyleyin o cahil Havva ile Adem'e..." sözlerini soran muhabirlere yanıt vermek istemedi.

Hülya Avşar, "Arkadaşlar konuya tam hakim değilim. O yüzden ben yorum yapmayacağım." demekle yetindi.

 


 


YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Bjk
  3 ay önce
  Simit yemiştir her halde kadıncağız başka ne yiyebilirki.Kalamar ıstakoz karides veya kebab çeşidi yiyeçek değilki günahını alıyorsunuz garibanın çok yazık .
 • alper
  3 ay önce
  lutfen bu simitçi teyzenin çıktıgı programları seyretmeyin. ve sanatçı gözüyle bakmayın. rezil birisi halka resmen hakeret edip sonra 5 çeşit yemek yee sonra sanatçıyım de. yazıklar olsun.
 • Selvi
  3 ay önce
  Simit yiyordu vazmi geçti restoranlarda gezmesin otursun smit yesin
 • Dayı
  3 ay önce
  Yalamayı lütfen haber yapıp da gündem de tutmayın. Bu ve benzerleri riyakarın ağababası.