Hülya Avşar'dan yeni 'simit' açıklaması: Söylediğim her şeyin arkasındayım

Ekonomiye ilişkin yaptığı açıklamada "Gerekirse simit yenecek" demesiyle tepki çeken şarkıcı Hülya Avşar'dan yeni açıklama geldi. Avşar, "Söylediğim her şeyin de arkasındayım" ifadelerini kullandı.

Hülya Avşar'dan yeni 'simit' açıklaması: Söylediğim her şeyin arkasındayım
15 Ocak 2022 - 11:57

Şarkıcı ve oyuncu Hülya Avşar, ekonomideki duruma ilişkin yaptığı açıklamada kullandığı "Gerekirse yenecek ama bugünler de biraz kolay atlatılacak" ifadeleriyle tepki çekmişti. Açıklaması hala gündemdeki yerini koruyan ünlü isim, Milliyet'ten Umut Ünver'in haberine göre, önceki gün Tarabya'da görüntülendi. Avşar, burada gazetecilerin sorularını yanıtladı.


YENİ 'SİMİT' AÇIKLAMASI
​​​​​​​Avşar, 'simit' açıklamasıyla ilgili olarak "Şu anda konuşacak bir konu olsa seve seve, inanın yok. Ben bir şey bir kere söyledim mi, söyledim. Söylediğim her şeyin de arkasındayım. Her zamanda arkasında olacağım" şeklinde konuştu.

Meslektaşı İzzet Yıldızhan’ın "Sahneye külotla da çıkmasınlar bir zahmet" açıklaması hatırlatılınca Avşar, "Sahne şov yeri zaten, ben çok beğeniyorum. İsteyen çıkabilir. Demokrasi var” ifadelerini kullandı. İddialı kostümlerinin sahne adabına aykırı olduğu iddiasına ünlü şarkıcı, "O zaman girip sosyal medyadaki sanatçılara da bakmayacaklar. Bunlar saçma sapan şeyler. Böyle bir şey olabilir mi? Eğer demokrasi denen bir şey varsa, herkes istediği gibi davranır. Ben buna cevap vermek bile istemiyorum" karşılığını verdi.

HÜLYA AVŞAR NE DEMİŞTİ?​​​​​​​
Hülya Avşar’ın, magazin muhabirlerinin "Ekonominin sanatçılara nasıl yansıması oluyor?" sorusuna verdiği yanıt sosyal medyada büyük tepki toplamıştı. 

Avşar verdiği yanıtta, "Ekonomik krizin herkese ve her kesime mutlaka yansıması oluyor. Benim bildiğim bir tek şey var. Türkiye'de hatta şimdiki duruma göre dünyada eğer hayattaysan, mutlaka bu tür günleri, bu zamanları öngörüp biraz daha farklı yaşam çizmek lazım. Ayağımızı yorganımıza göre uzatmalıyız. Bu saatten sonra simit mi yiyeceğiz falan diyorlar. Gerekirse yenecek ama bugünler de biraz kolay atlatılacak. Biraz bizim bu işi, insanlar olarak bireysel halletmemiz gerekir diye düşünüyorum" ifadelerini kullanmıştı.

Avşar'ın sözleri kısa sürede sosyal medyada gündem olurken, aralarında ünlü isimlerin de dahil olduğu binlerce kişi söz konusu ifadelere tepki göstermişti.


YORUMLAR

  • 0 Yorum