Hülya Avşar'dan siyaset çıkışı: "Olmak isterim"

Şarkıcı Hülya Avşar'dan dikkat çeken bir siyaset çıkışı geldi. Avşar, "Benim parti meselesinin dışında bir vatandaş olarak yapabileceğim bir şeyler olacaksa siyasetçi olmak isterim" dedi.

Hülya Avşar'dan siyaset çıkışı: "Olmak isterim"
15 Kasım 2021 - 10:39
Oyuncu ve şarkıcı Hülya Avşar, 12. Darülaceze Buluşmaları'na katıldı. Avşar, "Bir gün siyasete katılır mısınız?" sorusuna cevap verdi. Avşar, partiler dışında söyleyecek bir şeyi olması durumunda siyaseti reddetmeyeceğini dile getirdi.

Avşar, "Bir gün siyasete katılır mısınız" şeklindeki soruya şöyle cevap verdi:
"Siyasete atılmak hayatım boyunca hiç aklımdan geçen bir şey olmadı. Fakat son birkaç yıldır o kadar siyasetin içine girdi ki sanatçılar, iş insanları. Dolayısıyla farkında olmadan hepimizin evinde siyaset dediğimiz şey evin problemi ve evin mutluluğu gibi oldu. Her gün haber kanallarında nerede ne olmuş, kimin hakkı yenmiş kimin hakkı yenmemiş ya da yaşam şartları ne hale gelmiş bunları takip etmekten.

Bir anda kendinizi siyasetçi gibi görmeye başlıyorsunuz. Bunun sonunda söylemek istediğiniz bir şeyler oluyor. Benim de söylemek istediğim çok şey var ama şimdi değil. Belki biraz daha yaşımızı aldıktan sonra. Eğer ki benim parti meselesinin dışında bir vatandaş olarak yapabileceğim bir şeyler olacaksa siyasetçi olmak isterim."

YORUMLAR

  • 0 Yorum