Hıncal Uluç'tan Fatih Terim'e sert sözler: Mağduru oynayıp kahraman olacaktı

Hıncal Uluç, bugünkü yazısında Fatih Terim'e seslendi. Terim hakkında sert sözler kullanan Uluç, "İstifa etse, "Bırakıp kaçtı" olacaktı. "Kendini kovdurma" yolunu seçti. Medyada nasılsa tonla askeri vardı. Mağduru oynayıp kahraman olacaktı" dedi.

Hıncal Uluç'tan Fatih Terim'e sert sözler: Mağduru oynayıp kahraman olacaktı
12 Ocak 2022 - 09:15

Sabah gazetesi yazarı Hıncal Uluç, Galatasaray'da yaşanan Fatih Terim ayrılığı sonra yazı kaleme aldı. Yazısında Fatih Terim'e seslenen Uluç, sert sözler kullandı.

Uluç, "Sevgili Fatih Hocam, Bugünlerin geleceğini bilmek için kâhin olmaya gerek yok.. Seni gerçekten yakından tanıyan ve sevenleri dinlemeyip, güya seni destekleyen, ama biraz derin bakınca aslında amaçlarının kime hizmet olduğu kolayca anlaşılanların gazına öyle gözleri kapalı geldin ki, bu sonuç bağıra bağıra geldi.." ifadelerini kullandı.

Galatasaray Başkanı Burak Elmas'ın Fatih Terim'in yardımcılarını değiştirme talebinin reddedildiğine işaret eden Uluç, "Hiçbir işe yaramadıkları açıkça görülen o yardımcı ekibi değiştirmek, hem Burak'a, hem de Fatih'e vakit kazandırabilirdi. Mobbing dedikleri şey, aslında Fatih'i takımın başında bırakmak ve ona, kendisini ve adını kurtarması için ikinci şans verme operasyonu idi. Ama Fatih bu ikinci şansı kullanmak istemedi.. Çünkü o takımın artık kurtulacak hâli kalmadığını biliyordu. Lig de gitmişti, kupa da.. Marttaki UEFA maçı da uzak hayaldi. İstifa etse, "Bırakıp kaçtı" olacaktı. "Kendini kovdurma" yolunu seçti. Medyada nasılsa tonla askeri vardı. Mağduru oynayıp kahraman olacaktı." diye yazdı.


YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ssrdar
    4 gün önce
    Terim başarısız.savunulacak hiçbir yanı kalmadı.Tablo ortada takım 12. Sırada