Hastanın kalçasından tanksavar mermisi çıktı: "Ayağım kaydı, üzerine düştüm!"

İngiltere'de şok bir olay yaşandı. Hastaneye kaldırılan bir adamın makatından II. Dünya Savaşı'ndan kalma tanksavar mermisi çıktı. Hastanın doktorlara "Mermiyi yere koydum, ayağım kaydı ve üzerine düştüm" dediği belirtildi.

Hastanın kalçasından tanksavar mermisi çıktı: "Ayağım kaydı, üzerine düştüm!"
05 Aralık 2021 - 12:33

İngiltere'de "Yok artık" dedirten bir olay yaşandı. Gloucester bölgesindeki Gloucestershire Kraliyet Hastanesi, çarşamba polisle irtibata geçerek bir hastanın makatında mermi bulunduğunu söyledi.

Polis bunun üzerine hastaneye bir patlayıcı imha ekibi gönderdi. Doktorlar, ameliyatla mermiyi hastanın rektumundan başarıyla çıkardı. Independent Türkçe'de yer alan habere göre patlayıcı imha ekibinin incelemelerinde merminin II. Dünya Savaşı'nda kullanılan 57 milimetrelik tanksavar mermilerinden olduğu tespit edildi.

Hastaneden yapılan açıklamada, kimliği paylaşılmayan hastanın askeri teçhizatlara meraklı olduğu ve bu merminin de şahsi koleksiyonunda bulunduğu bildirildi.

"AYAĞIM KAYDI, MERMİNİN ÜSTÜNE DÜŞTÜM"
Hastanın doktorlara "Mermiyi yere koyduğunu, daha sonra ayağının kaydığını ve merminin üstüne düştüğünü, merminin de rektumuna girdiğini" söylediği ifade edildi.

Öte yandan oluşabilecek herhangi bir tehlikeye karşı hastanede ziyaretçilerin ve hastaların güvenliğinin sağlanması için gerekli protokoller uygulandı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum