Hasan Can Kaya'ya sinirlenen İbrahim Selim programı iptal etti, bölüm yayınlanmadı!

Oyuncu İbrahim Selim, programına konuk olan Hasan Can Kaya'nın bölümünü yayınlamadı. Selim'in Kaya'nın tavırlarından rahatsız olduğu ve formatın aksine davranışlar sergilediği için sinirlendiği iddia edildi.

Hasan Can Kaya'ya sinirlenen İbrahim Selim programı iptal etti, bölüm yayınlanmadı!
30 Mayıs 2022 - 11:46


Konuşanlar programıyla ünlenen Hasan Can Kaya, İbrahim Selim ile Bu Gece'ye konuk olmuştu. Ancak bölümün yayınlanmaması üzerine Hasan Can Kaya sosyal medyada gündem oldu.

Program konuğunun Hasan Can Kaya olduğu açıklanmasına rağmen farklı bir bölüm yayınlandı. İbrahim Selim'in Hasan Can Kaya'nın tavrından rahatsız olduğu ve programı iptal ettiği iddia edildi.

İddialara göre İbrahim Selim'in programına davet edilen Hasan Can Kaya, çekim esnasında formatın aksine davranışlar sergiledi. Kaya'nın seyircilere laf attığı öne sürüldü.

Yeni bölümde farklı konuğun yer aldığını gören takipçiler sosyal medyada "Hasan Can neden yayınlanmıyor?" yorumlarında bulundu. Konuyla ilgili Hasan Can Kaya’nın nasıl bir açıklama yapacağı ise merak konusu oldu.
 
loading...

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Seyfi
  1 ay önce
  Yayınlanmayacak ise neden yorum yapayım. Siz mi karar vereceksiniz. İfade özgürlüğünü yasaklayan kat kişilerden ne farkınız kaldı.
 • Seyfi
  1 ay önce
  Ya bu adamın saçma sapan programlarına katılan da bu da terbiyesiz, ahlaksızdır. Küfürlü konuşmak bir marifet gibi herifin bir tarafını kaldırdınız. Kendisinin aşağılanmasına kahkahalar ile gülen geri zelalar varsa bunlarda varlıklarını sürdürür. Sosyal medyanın da içine ettiler.