Hande Fırat ve Şahan Gökbakar'ın 'kira' tartışması: Yanıt geldi

Hürriyet yazarı Hande Fırat, sosyal medya hesabından konut fiyatlarıyla ilgili sorduğu soruya "Ayılmanızı bekliyorum" diye cevaplayan komedyen Şahan Gökbakar'a yanıt verdi.

Hande Fırat ve Şahan Gökbakar'ın 'kira' tartışması: Yanıt geldi
24 Nisan 2022 - 13:22


Hürriyet yazarı Hande Fırat, CNN Türk'teki program öncesi Twitter hesabından takipçilerine, "Ev fiyatları ve kiralar! Niye bu kadar yüksek? Yanıtlarınızı bekliyorum" diye sormuştu.

Komedyen Şahan Gökbakar ise Fırat'ın paylaşımını alıntılayarak "Ayılmanızı bekliyorum" demişti. Gökbakar, şu ifadeleri kullanmıştı:

"Ben de çok şaşırdım gerçekten...Şaşkınım şu an! Neden bu kadar yüksek hakikaten? Yanıtları bekliyorum, ama ne olur saçma sapan ekonomi berbat, Araplar ev alıyor, enflasyon yüzde 140 falan diye deli saçması şeyler yazmayın arkadaşlar! Neden yüksek ya deliriceeem?!? Ayılmanızı bekliyorum."

HANDE FIRAT'TAN YANIT GELDİ
Hande Fırat, Gökbakar'ın paylaşımına yorum yazarak yanıt verdi. Fırat, şöyle dedi:

"Sevgili Şahan baya eski tanışıyoruz. Kaçırdıysan dün programda tartıştık. Gelen yorumları okuyorum. Keşke sen de atsaydın. Çıkan sonuçları merak edersen; hammadde yüksek, enflasyon yüksek, arz yetersiz, kriz dönemlerinde en yüksek artış konutta oluyor. Kiralara tüm bunların yanısıra uçan ev sahibi isteklerini de ekleyebilirsin."


YORUMLAR

  • 0 Yorum