Hamile olan Özge Özpirinçci: Akrep burcu olmasın diye dua ediyoruz!

7,5 aylık hamile olan oyuncu Özge Özpirinçci, yakın dostu Berrak Tüzünataç'la birlikte bebeğinin akrep burcu olmaması için dua ettiklerini açıkladı

Hamile olan Özge Özpirinçci: Akrep burcu olmasın diye dua ediyoruz!
04 Kasım 2021 - 17:12 - Güncelleme: 04 Kasım 2021 - 17:15

Özge Özpirinçci, kendisi gibi oyuncu olan Burak Yamantürk ile birlikteliğinden doğacak olan kızını kucağına almak için geri sayıma başladı. 7,5 aylık hamile olan ve heyecanı gün geçtikçe büyüyen Özpirinçci, arkadaşı Aslıhan Doğan Turan'ın YouTube'da yayınlanan programına konuk oldu.

"BEBEK AKREP BURCU OLMASIN DİYE DUA EDİYORUZ"
Samimi açıklamalarda bulunan Özge Özpirinçci, yakın dostu Berrak Tüzünataç ile birlikte bebeğinin akrep burcu olmaması için dua ettiklerini ifade etti.

Oyuncu, konuyla ilgili, "Akrep kadınını çok seviyorum. Ne var ki kendine çok zarar verebilen bir Burç. Karanlık yerleri çok. Yay olsun istiyorum." dedi.

"NORMAL DOĞUM OLACAK"
"Hamileyken çalışmak çok iyi geldi." ifadelerini kullanan Özpirinçci, "Bulantım olmadı. Sadece başlarda korkunç bir sivilce bastı ama kafaya takmadım." diye konuştu.

Suda doğum yöntemini araştırdığını ancak öyle bir niyetinin olmadığını belirten Özge Özpirinçci, "İnşallah her şey yolunda giderse normal doğum olacak. Sadece 10 kilo aldım. ‘Haşimato Troidi’ olduğum için guliten hayatımda yok. Burak bana gulitensiz lahmacun yaptı." ifadelerini kullandı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum