Halil Sezai cezaevi günlerini anlattı: Tek başıma oda verdiler bahçesi de vardı, iyi geldi

Komşusuna şiddet uyguladığı gerekçesiyle 43 gün hapis yatan ünlü şarkıcı Halil Sezai, cezaevi günlerini anlattı. Hapis yatmasının iyi geldiğini söyleyen Sezai, "Tek başıma bir oda verdiler, bahçesi de vardı" dedi.

Halil Sezai cezaevi günlerini anlattı: Tek başıma oda verdiler bahçesi de vardı, iyi geldi
30 Nisan 2021 - 11:59

İstanbul Tuzla’da 67 yaşındaki komşusunu darp ettiği gerekçesiyle 43 gün hapis yatan ünlü şarkıcı Halil Sezai Paracıkoğlu, Armağan Çağlayan'ın YouTube kanalına konuk oldu. Halil Sezai, hapishanede çok zorlanmadığını belirterek o günlerini "Tek başıma bir oda verdiler, bahçesi de vardı, iyi geldi" sözleriyle anlattı.

Sezai, "Gardiyanından müdürüne çok teşekkür ederim. Yemekler çok güzel. Çıkarken 'Bu domatesi nereden alıyorsunuz?' dedim" ifadesini kullandı.

Karamsar ve kötümser bir insan olduğundan bahseden Paracıkoğlu, "Uyumayı çok severim. Yaptığım işten dolayı gece çalışıyorum. Gündüzleri uyuyorum. Kötü psikolojiyi atlatmak için uykuyu kullanıyorum. Pesimist bir insanım. Son dönemde keyfimi yerine getirmeye çalıştığım bir psikoloji içindeyim" dedi.

Paracıkoğlu, cezaevi günleriyle ilgili olarak da şunları anlattı:
"Ünlülüğe karşı bir insanım. Ülkemizde bu olaylar günde belki 100-200 kere oluyor ama büyümüyor. O günün yarısını hatırlamıyorum. Çok öfkeli de değildim. Birden bir şey koptu... Detaylara girmek istemiyorum açıkçası, hapis yattım bu olaydan dolayı. Hapishanede çok zorlanmadım. Belki saçma olacak ama iyi geldi. Tek başıma bir oda verdiler, bahçesi de vardı. Yurt odası gibiydi. Bütün gün kitap okudum. Bu duruma nasıl geldiğimi düşündüm. Kendimle baş başa kalmak iyi geldi. Muhasebe yaptım biraz.

Yaşadıklarım bende sosyal fobi yaşatmadı. Gardiyanından müdürüne çok teşekkür ederim. Ön yargımı da kırdılar. İnsanlara çok yardım ediyorlar. Yemekler çok güzel. Çıkarken 'Bu domatesi nereden alıyorsunuz?' dedim."


YORUMLAR

  • 0 Yorum