Hakan Ural'ın sağlık durumu ağırlaştı!

Sağlık problemleri nedeniyle Neler Oluyor Hayatta programından uzak kalan sunucu Hakan Ural, yeni bir açıklama yaptı. Sevenlerinden dua isteyen Ural, virüslerle mücadele ettiğini belirtti.

Hakan Ural'ın sağlık durumu ağırlaştı!
06 Kasım 2021 - 10:11 - Güncelleme: 06 Kasım 2021 - 12:42

Bir süredir soğuk algınlığıyla mücadele eden Hakan Ural, sunuculuğunu yaptığı ‘Neler Oluyor Hayatta’ programına ara verdi. Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Hakan Ural, sevenlerinden dua istedi. Virüslerle mücadele ettiğini ve durumunun kötüleştiğini söyleyen Ural, sevenlerini korkuttu.


“TARİF EDİLEMEYEN VİRÜSLERİ DENEYİMLEMİŞ OLDUK”
İki gün önce Instagram’dan paylaşım yapan Ural, “Sevgili minik ailem ortalığın bilindik virüsler dışında tarif edilemeyen virüslerle de dolu olduğunu deneyimlemiş olduk maalesef. Fakat hamdolsun Allah’ın izni ile çok çok iyiyim hanım iyi baktı Allah için. Sizlerin hayır duasının ilgi alakasının içtenliğiniz samimiyetinizden kaynaklı enerji verişinizle hiç bir hastalık muvaffak olamaz evvelallah. Arayan soran tüm dost arkadaşlara da teşekkürler. Her işte de bir hayır vardır inşallah Allah’tan bir mani olmazsa sağlam olsun Pazartesi beraberiz. Sizleri Allah için çok seviyorum iyi ki varsınız. Selam, sevgi, saygılar” dedi.

“DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN”
Ancak bugün durumu ağırlaşan sunucudan yeni bir paylaşım geldi. Ural, “Arkadaşlar maalesef süreç her geçen gün daha zorlaştı. Sıkıntılı yani. Bir önceki post iyi dedik ama erken davranmışız. Allah yardımcımız olsun dualarınızı eksik etmeyin” ifadelerini kullandı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum