Hakan Ural, Erdoğan'la fotoğrafını paylaştı: Yiğit, mert, vicdanlı, sevmek ayıp mı yahu

Sunucu Hakan Ural, sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir araya geldikleri iftardan fotoğraf paylaşarak övgü dolu sözler kullandı. Ural, Erdoğan için "Yiğit, mert, vicdanlı, sevmek ayıp mı yahu" dedi.

Hakan Ural, Erdoğan'la fotoğrafını paylaştı: Yiğit, mert, vicdanlı, sevmek ayıp mı yahu
17 Nisan 2022 - 10:16


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Dolmabahçe Sarayı’nda verdiği iftar yemeğinde yer alan Hakan Ural, iftar sonrası Erdoğan ile pozlarını paylaşarak "Sevmek ayıp mı yahu!" dedi.

Kanal D'de program yapan ve sık sık yorumlarıyla gündeme gelen Ural paylaşımında "Reis ile iftar. Memleketi milleti için 20 yılı aşkın hiç durmadan çalışan halkın oyları takdiri ile defalarca temsil ettiği makamda halkına ülkesine binlerce saymakla bitirilemeyecek eserler kazandırmış ve kazandırmaya devam eden yiğit mert vicdanlı cumhurbaşkanımız Erdoğan ellerimizi hiç bırakmadık. Sevmek ayıp mı yahu" dedi.


YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Mert
    1 ay önce
    Ülkemizde herşeyi kuruttular uğursuzlar. Adalet devletin dinidir. Kendisi adaletin neresinde sormak lazım. Firavun'a; seni firavunlaştıran (azdıran) nedir? diye sormuşlar, o da, "Beni yaptığımdan alıkoyacak birinin çıkmaması". cevabını vermiştir. Ah AKP oy veren lanet dindar kılıklılar. Ülkemizde yaşayan insanların birçoğu cahil okumaz, araştırmaz, sorgulamaz soruşturmaz. Peki ya sizler Sanatçılar? Bu ülkede yaşarken bunları göremeyecek kadar körmüsünüz? Allah'ın dinini tekeline almış hiç kimseye bırakmayan mendebur münafıklar. Bu garip gece gündüz alnı secde de lanet okuyor sizin gibi müslümanlara. Neden mi? Camiler yaptınız içinde cemaat yok. Adalet sarayları yaptınız içinde Adalet yok. Allah'ın emirlerine uymadınız İşi ehline vermediniz (Nisa 58). Bu kadar Adaletsizliğe gıgınız çıkmıyor adam kayırıyorsunuz. Oysa Allah; Velevki ***z babanız aleyhine bile olsa Adaletli davranmanızı emrederken (Nisa 135). Sizlerin tuttuğunuz Oruç oruç olmaz olamaz olabilemez. Zira ülkede açlık sefalet almış başını giderken, bunun sebebi ortakları sizlerken Allah bunun hesabını size sorar. Sormazsa zaten kendisinin Kur'an'da belirttiği üzere haram helal emirleriyle çelişir. Kıldığınız namazlar oruçlar katlanacak dürülecek suratlarınıza bir paçavra gibi savrularak çarpılacak. Zira; bence namaz namazdan sonra başlar, ve Oruç Ramazan sonrasında başlar ki, namazdan sonra Namaz sizi kılacak, Ramazandan sonra Oruç sizi tutacak.