Hakan Ural, Devlet Bahçeli ile görüştü: Ne konuştuklarını canlı yayında anlattı

Hakan Ural, Kadir Gecesi'nde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bir araya geldi. Ural, Bahçeli ile ne konuştuklarını canlı yayında anlattı.

Hakan Ural, Devlet Bahçeli ile görüştü: Ne konuştuklarını canlı yayında anlattı
29 Nisan 2022 - 14:52


Kanal D'de yayınlanan Neler Oluyor Hayatta programında yorumculuk yapan Hakan Ural, Kadir Gecesi'nde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüştüğünü söyledi.

Sosyal medya hesabından paylaşım yaparak görüşmeyi duyuran Hakan Ural, Kanal D canlı yayınında görüşmenin detaylarını anlattı.

Ural, canlı yayında şu ifadeleri kullandı:
"İki gün önce çok onore oldum. Ben vatanımı, milletimi çok seviyorum. Özel kalem Murat Çeliker aracılığıyla sayın Devlet Bahçeli ile görüşme imkanım oldu, şeref duydum. Programa çok iltifat etti. Fırsat buldukça seyrettiğini söyledi. Allah razı olsun. Bunlar bizim için onur, nişane. Kendisine o kadar sevgim, saygım var ki... Verdikleri mücadelenin farkındayız. Ülkenin bekası için nelerle boğuşup uğraştıklarının farkındayız. Yaşamlarını bu devlet ve millet için tamamen atfettiklerini biliyoruz. Cenab-ı Allah bu devlete, bu millete, bu vatana mücadele eden büyüklerimize uzun ömürler versin. Başımızdan eksik etmesin. Sayın Devlet Bahçeli'ye selam ve saygılarımızı iletiyoruz" dedi.

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞIM
Instagram hesabından Bahçeli'nin fotoğrafını paylaşan Ural, "Özel kalemimiz sayın Murat Çeliker aracılığı ile sayın genel başkanımızla hasbihal etme şerefine nail oldum. Vatanına milletine böylesine sevdalı yaşamını devletine milletine adamış liderler ile iletişim ilişki kurmak velinimet Cenabı Allah sağlıkla uzun ömürler versin. Rengimiz, şeklimiz belli olsun. Allah devletimizi milletimizi korusun" notunu düştü.


YORUMLAR

  • 0 Yorum